0

Анорак з капюшоном і без застібки

  • автор: Svitlana
  • дата: 10.01.2018
14
Поділитись:

Опис


Вітаю, любі майстрині! Серце радіє, адже завершила частину подарунку під ялинку :) Перед Новим роком сталася помилка і вислали мені з інтернет-магазину не ту тканину... Вирішила все ж залишити і спробувати анорак, котрий станеться у пригоді однозначно.

Чоловічий одяг шила вперше, тож розмір довелося перепровіряти декілька разів. Наш розмір 50 співпадає з тим же номером за Burdastyle. Тканина: за інформацією інтернет-магазину це ангора (але внутрішня сторона з синтетичними волокнами, наскільки я розумію). Вона м'яка та зручна в роботі. Бокові шви також відстрочила вкрай, як і плечові шви та капюшон. Додала до низу 3см, але можна було б і 6-7 додавати. Залишок тканини запланувала собі на брюки, тож довелося зупинитися на трьох сантиметрах. Відмовились від шнура в капюшоні за відсутністю потреби.

Синочку було цікаво, що за дивна фотосесія і без нього, тож вирішив бути присутнім в такій формі :)

Інші вироби користувача
+ коментувати

14 Коментарів

Зручна і гарна річ.Хороший подарунок,тим більше,виконаний власноруч.Мені здається такі подарунки найприємніші.

 

Дякую за схвалення :) Дійсно, при врученні подарунку очі горіли від радості, тож мені приємно думати, що все вдалось. Чомусь у нас багато речей для теплої погоди і мало для холодної. Вирішила виправляти ситуацію :)

Світлано, вітаю з почином - перша річ на дорослого чоловіка. Для малого вже шедевральні куртки шиються, тож і тато мабуть згодом отримає)
Класний анорак, дуже приємна на вигляд тканина.

Дякую :) Мені сподобалось, що чоловічий одяг шиється легше. Прямі шви, зручні в роботі тканини... Майже завершила чоловічий бомбер - і теж без складностей. Тож виходить легка робота в своє задоволення (як в слові редактора в січневому номері). Звісно, подобається, коли виходить і хочеться шити ще і ще! :)

О, знайомий анорак!) Викрійка дійсно класна, і на чоловікові сидить, як влитий! І тканина саме та, що треба. Я б, мабуть, закрила внутрішню частину капюшона, щоб додати завершеності, але такий варіант теж має право на існування! Пощастило вашому чоловіку, Світлано!

Дякую :) Я тому і залишила тканину, що вже бачила ваш анорак і мала уяву, як це буде виглядати по завершенні. А капюшон залишила так, бо він би відтягував на спину сильно, а тканина пішла б складочками на грудях. Наш варіант легенький та тоненький. От якби ангора на флісі була за основну тканину, то можна було б спробувати (навіть з іншої тканини та другого кольору, тільки окремо для внутрішньої сторони капюшону).

Така класна штука! Виглядає, як дуже хороша на дотик. То Ви собі подарунок на Новий рік зробили - щоб приємніще було чоловіка обіймати! ))

:) І собі подарунок також, це правда, адже залишок тканини піде мені на штани! То ж два в одному.

Якщо не секрет,в якому інтернет магазині замовляєте тканину?

facebook.com/groups/249258062216474/?fref=nf

Подруга приєднала мене до цієї групи у Вайбері, а потім для зручності знайшла на Фейсбуці. Приємні ціни.

Дякую за ссилочку, там дійсно цікавий вибір і хороші ціни. Буду мати на увазі. А анорак суперовий вийшов! Зазвичай форумчанки ледве себе встигають одягти, а Ви встигаєте і всю сім’ю обшити. Молодець!

Класна модель! Тепер треба такий і маленькому пошити , щоб як у тата!Золоті ручки у мами , і синочок , і чоловік в обновках

Три місяці лежить викрійка дитячого анораку, але щось постійно заважає :) Тепер, коли вже холода настають, то подумки повертаюсь до нього. Руки тремтять, так для себе хочеться щось зробити, але дала слово, що спочатку для чоловіків, а потім вже як почну для себе, то на півроку вистачить роботи :)))

Хіт продажу