0
Акція 1+1=3

Органайзер на дитяче ліжко

  • автор: Svitlana
  • дата: 14.11.2021
3
Поділитись:

Опис


Вітаю вас, майстрині :) Колись читала на форумі, що не вистачає часу або сфотографувати, або вже й фото є, а ось не вдається викласти... І я не розуміла, як так? Тепер розумію, бо опинилася саме в такій ситуації. Тканину купила три роки тому, пошила два роки тому, сфотографувала рік тому, викладаю зараз :)

У сина з'явилося нове, більше ліжко за віком, і не хотілося відмовлятися від таких необхідних кишеньок поруч із ліжком. Адже завжди знайдеться, що туди покласти (іграшку, книгу, гребінець, серветки). Та й протяг не буде турбувати. 
Тканину купляла для постільної білизни і плюс для спроби пошити органайзер. Ніколи не шила без готової викрійки, без порад. Тому він вийшов не таким довгим. Та й у довжині кишеньок помилилася, довелося прилаштовувати останні відрізки. В середині - синтепон. 

Використала набір нашивок та декоративний шнур. Тримається на широкій липучці. Свої функції органайзер виконує. Але! Він вийшов тільки для чогось легесенького. Якщо важка книга або велика іграшка, в такому разі треба кишеньки з двох шарів  робити або з щільнішої тканини. Моя машинка ледь шила тонку бязь. 

Інші вироби користувача
+ коментувати

3 Коментарі

Світлано, який збіг - я практично з такої самої тканини шила подібний килимок-органайзер для вже дорослої доньки) Він висить у неї на стіні біля ліжка. Я і кишені робила з тонким шаром слімтексу, на підкладці. Так вони виходять цупкі і витримують помірно важкі речі. Моя машинка прошиває такі товсті шари тканини досить добре.

:) О, такий світлий та нейтральний малюнок - це радість. Тепер кортить подивитися на Ваш органайзер ;) Про такі корисні речі цікаво дізнаватися. Чи вже був опис, а я прогавила?

Світлано, є фото першого килимка. Колись я вела власний блог. Новий, зі схожої на вашу тканину, пошитий за таким же принципом:

https://olena09.blogspot.com/2014/03/blog-post_6075.html

Зачекайте будь-ласка