0

Сукня в дусі Шанель

  • автор: Svitlana
  • дата: 02.06.2016
4
Поділитись:

Опис


Вітаю всіх майстринь! Мені подобаються сукні, бо майже все життя основа мого гардероба - брюки. Тобто хочеться змін. А ще подивилася фільм, як створювався вересневий номер 2009 року американського Vogue, на головного редактора (Анну Вінтур) та її любов до жіночих суконь. Вона постійно ходить в сукнях, костюмах зі спідницями і пропагує такий стиль у своєму журналі. Виходить дуже круто, на мій погляд. Звісно, я повелася на це. На жіночність, красу. Принаймні, в теплу пору.

Дана сукня шилася для прогулянок з дитиною. Модель саме те, що треба. Але в магазині сподобалась тільки ця матерія. Вийло дещо святково, стерпимо. Довелося відмовитися від плісировки, щоб не було зовсім. 

Матерія - бавовна з еластаном, жакард. На дотик дуже приємна і комфортна. Розмір - 36. Мій зріст - 170см. Без змін (окрім відмови від плісировки, як зазначала). Низ рукавів та юбку обробляла вручну потайними стібками.

Модель сукні - зручна, рекомендую. А в назві згадала Коко Шанель за її любов до чорних суконь з білими комірцями.

Дякую за увагу.

Інші вироби користувача
+ коментувати

4 Коментарі

Ткань очень красивая, роскошная. Хороший выбор. Окантовочка горловинки немного подкачала, ничего, со временем при должном старании, будет получаться на много лучше. А в целом, Вы, Светлана, молодец, что увлеклись женственным направлением в моде и дважды молодец, что не просто об этом говорите, а берёте и что-то реально делаете своими руками!

Похвала от Вас дорогого стоит. Благодарю :) Да, баг есть. Но есть два объяснения: 1. Выкройку переносила на ткань с помощью портновского мелка (а это несколько исказило контуры, сейчас использую только маркер); 2. Намётку делала ниткой с иглой (сейчас только булавками скалываю). Вот благодаря этим двум истинам уже готово следующее платье и оно получилось идеальным. Дело за фотографиями :)

Світлано, це так добре - шити сукню для прогулянок з дитиною. Адже простіше вдягнути джинси і побігти. А в сукні зовсім інше відчуття. Класика, особливо в стилі Шанель, ніколи не підведе. Мені подобаються такі моделі. Можна мати доречний і ошатний вигляд, хоч на свято, хоч у будні. Чекаємо виходу в новій ідеальній сукні:)

Ай, дякую :) Ви розказали мої думки :) А виходу в новій сукні чекаю, як Дня народження, що буде незабаром :)

Хіт продажу