0

Штанці для сина

  • автор: Svitlana
  • дата: 01.06.2016
6
Поділитись:

Опис


І знову всіх вітаю! Сьогодні вирішила поділитися вже ретро для нас штанцями. Ретро тому, що шила рік тому, носилося теж минулим літом. Наразі вже виросли, але фото і згадки лишились.

Розмір - 86 (на той час зріст складав 80 см). Матеріал - бавовна без еластану. Тому обрала розмір більше, ніж був зріст, щоб міг вільно рухатись. Робота настільки легка, що не можу підібрати слів, щоб найточніше охарактеризувати. Най-найлегший рівень. Вирішила не робити підтяжки, а гудзики залишила (правда, на фото не видно).

Висновок для себе: прислухатися до рекомендацій по обранню тканини. Я - початківець, тож не треба фантазувати. Потрібно просто уважно читати текст. 
Штанці були дуже корисними для дому, тому рекомендую усім мамам та їх малятам.

Інші вироби користувача
+ коментувати

6 Коментарів

Яка гарна малеча у веселих штанцях:) Добре, що зараз є можливість дотримуватися рекомендацій журнала з вибору тканини. Я стала мамою на початку 90-х, коли навіть пелюшки байкові чоловік з відрядження з Литви віз. З них потім і шила доньці подібні штанці. Трикотажу не було, як і багато чого іншого. Замість одноразових підгузків - марлеві трикутники, які прали і прасували безкінечну кількість разів.

Дуже вдячна ) Так, мені мама розповідала, як мене ростила на початку 80-х. Волосся дибки стає. Але малеча - то діло веселе, намагаємось акцентувати увагу на радості, веселощах.

Дійсно дуже миленькі штанчики)

Дякую, Олю :) Для маленьких саме такі штанці - справжня знахідка. Адже вони не перешкоджають руху та закривають коліна (коли падіння - достатньо часта річ, то коліна потрібно закривати). А от для хлопчиків старшого віку не дуже симпатично (у спеціальному випуску Діти є таки ж штанці для старших хлопчиків).

2 фото - бальзам серцю. 

Дякую, Людмило :) 

Хіт продажу