0
Акція 1+1=3

Блуза прямого крою

  • автор: Svitlana
  • дата: 10.07.2017
6
Поділитись:

Опис


Доброго всім дня! Знаю-знаю, тільки нещодавно викладала подібну блузу-футболку, але літнього одягу багато не буває, тож почнемо коротеньку історію. 

Тканина - супер-софт, кількість - за інструкцією. Як я вже повідомляла Лорі - спонтанна покупка, бо тканина тільки-но надійшла у продаж, як я приїхала за плановими покупками. А подібне швидко розходиться по покупцях. Тож щастя зашкалює.

Розмір 34, без змін. Шви намагалась закрити, зигзагом оброблена тільки нижня частина обтачки горловини та з'єднання основи виробу з рукавом, бокові шви - французькі. Для горловини спинки обрала легенький гудзик, щоб не обтяжував тканину.

Результат: ця модель, пошита з легкого та тонкого матеріалу - це проста річ, в якій можна проводити звичайні та буденні дні. Але якщо виконати з шикарної або важкої тканини - то вийде стриманий вечірній варіант, бо тут мінімум різанини по матерії.

Інші вироби користувача
+ коментувати

6 Коментарів

Весела і мила блуза вийшла!

Юліано, дякую :) Хотілося чогось простого для прогулянок з синочком та нашими численними друзями та бути з ними "в одній темі" :) дитячого садочка...

  Світлано, Ваша посмішка відчувається крізь екран! Чудова тканина та пошита блузка!  Гарна модель, практична та необхідна!

Ірино, Ви так праві! Цього прохолодного літа одяг з рукавами набув нового значення.

Світлано, погоджуся, блузок-футболок влітку багато не буває, хочеться різноманітності і підняти собі настрій кожного дня. Тканина з таким принтом точно не завалялася б довго в магазині. Чудовий топ і гарна посмішка:)

Дякую, Олено :) Іноді посмішка крива виходить, бо навкруги багато людей і щоб в кадрі опинилась одна я, то виходить не одна спроба :)


Зачекайте будь-ласка