0

Осіння куртка

13
Поділитись:

Опис


Тепла осіння куртка вдалася теплою та затишною. В основному завдяки тканинам.

Верх: болонья з тонким утеплювачем, 
утеплювач для пілочек зі спинкою: slimtex 200,
утеплювач для капюшону, коміра та рукавів: slimtex 150,
підклад: фліс.

На зріст дитини 100см. обрала розмір 122. Модель 622 з номеру Бурда.Діти. 2013 року. 

Шила за інструкцією. Блискавку купила довжиною 70см та вкорочувала за потребою. Зі змін тільки те, що додала на капюшон шнур з фіксатором, щоб при потребі звужувати навколо обличчя. Це запобігає спаданню, якщо сильний зустрічний вітер. А ще кишені зробила не на блискавках (мені здалося, що так буде зручніше). Кишені вивела між утеплювачем та флісовим підкладом - для більшого комфорту для рученят.

Світовиблискувачі додала стрічкові, щоб було видно здалеку. Знаю, що на верхній одяг краще кант використовувати, але у нас такі водії, то чим ширше - тим краще. А для настрою додала машинку :) 

Знаю, що куртка дещо завелика, але ж діти швидко ростуть, а шити непросто. Знадобилося п'ять днів на пошив та ще один день на крій. Тож обирала, щоб ходив якомога довше :)

Інші вироби користувача
+ коментувати

13 Коментарів

Огооо! Світлана, вразила мене на повал! Я б сама таку курточку б носила:) Молодець! Класно вийшло! А я на куртки ніяк наважитись не можу, здаеться , що занадто складно.

Я також довго наважувалась, багато дивилась робіт форумчанок. Надає сил та сміливості. Але, звісно, коли шила, то від ляку постійно руки та коліна трусились :) Навіть якщо ще раз буду шити, то знову будуть нерви, це точно. Але постійно нагадувала собі в роботі: "Очі бояться, я руки діло роблять". Це дещо допомагало. І вийшло. До речі, я спеціально купувала недорогі тканини. Всі матеріали вийшли в 250грн. Ризикувала малим. 

  Світлано, я зрозуміла, що попередня курточка була тренувальною перед стартом цієї! Мама попрацювала на славу! Дуже гарно, а ще як тепло! Супер!!!

Дякую :) Так, слизький вийшов старт :))) Мені також сподобався результат. А я мати прискіплива. Але найважливіше те, що в осінні холодні дні дитині дійсно буде тепло й затишно (перевіряла товщину всіх готових наших курток і порівнювала з тоді ще просто тканинами) та верх куртки захистить від дощу. Модель куртки сподобалась.

.

Куртка просто супер! Ви так швидко пошили таку складну річ! В мене сукня стільки часу займає!

Дякую за "супер", Тетяно :) Дуже приємно. Але я довго шила, по 3-4 години в день. Добив мене підклад: вручну підшивала до рукавів та пілочок зі спинкою. Справжній смаколик :)

Оце мама потрудилася! Дуже-дуже гарна і тепла куртка. Стільки роботи. Синочку пасує і явно зручно:)

Дякую, я теж кожен раз милуюся роботою та проводжу оцінку :) Маю настрій і надалі шити верхній одяг власноруч.

Да, сколько бы в магазине курток не продавалось, а нам - рукодельницам всё равно хочется для своих деток сшить что-то другое - красивое, индивидуальное. Вы, Светлана, большая умничка. Куртка получилась замечательная!!!

Спасибо за похвалу, я расцветаю от таких слов :) Да, теперь ещё хочется замахнуться на предмет верхней одежды. Понравилось делать что-то необычное (а верхняя одежда отличается от обычной, это я поняла уже в процессе работы). Втянулась в создание нового и теперь "подсела" на шитьё основательно.

Шити куртки - це вже вищий пілотаж, Ви молодець Світлана!!! Дуже гарні речі виходять!

Ольго, дякую! Ну, до вищого ще далеко, але роботи багато з верхнім одягом. Головне - це почати роботу та завершити, не кидати. А коли один виріб позаду, то вже немає переляку перед наступним проектом, бо вже є досвід. Тут тепер головне зробити вибір, бо так багато красивих пропозицій від Burda! :)

Хіт продажу