0

Дитячі штанці

  • автор: Svitlana
  • дата: 29.12.2016
4
Поділитись:

Опис


Чудові штанці! Тільки якщо їх трохи переробити.

Запропонований варіант - на перших фото. Сильно завужені! Так, це модно і стильно, але не дуже практично і не підходить за смаком для всіх. Мені здається, що така форма личить (безумовно!) всім дівчатам. А от за хлопчиків вирішують мами. Тому я збільшила ширину штанців і додала кишені (фото наступні).

Спочатку зробила, як завжди без примірки, джинси. І от, готові, одягаємо і - ледве просуваємо ноги! Бо матерію я обрала джинс на флісі і + колготи, товстенько вийшло. Матерії купила залишок: 1,6м зі знижкою, тому відразу орієнтована була на декілька штанців. Для останніх екзеплярів домальовувала ширину та кишені. Результат та порівняння - на фото. Одягання ширших штанців - одне задоволення, рухається дитина в них вільно. До речі, матерії ще доволі залишилося. Можливо, в наступному році на жилет вистачить. Шви обробляла зигзагом.

Наступний етап - флісові штанці для дому за цією ж (оновленою) викрійкою. Але я мама ризикована і дала собі завдання пошити чотири екзепляри з 1,2 м флісу. Завдання виконано! Щоправда, двоє штанців на 2-3 см коротші і низ у всіх - це просто зизгаг. Але жодного вільного клаптика не залишилось! (Якщо рахувати гривнями, то 4шт штанців коштували 86 грн і 4-5 годин роботи.)

Дуже рекомендую такі штанці: вони легкі в пошитті, дитині в них комфортно і тепло, а коштують в три-чотири рази дешевше, ніж готові.

Розмір 98.

Інші вироби користувача
+ коментувати

4 Коментарі

Світлано, одне задоволення бачити таких усміхнених хлопчиків:)

Штанці гарні. Тим більше, дітям їх потрібно багато.

Окрема подяка за детальний опис роботи з викрійкою і багато фото. Ось і наявний приклад, що таки треба звертати увагу на рекомендовані тканини. Для цієї завуженої моделі потрібні біеластичні трикотажні полотна. І так, погоджуся, що завужені брюки якось краще дівчатам пасують. Принаймні, як на мій консервативний смак:)

Так-так, згодна з усім. Але я бачу багато хлопчиків з завуженими брюками, джинсами та шортами! Звісно, мода - це мінлива штука і все завжди повертається до класики. До речі, джинс - стрейчевий і все одно важко.

Ну, мама, шо ввійшла в азарт, то ввійшла! Як в часи перестройки при дефіциті! =)) В мене колись було так само багато голубих колгот ))) Мама аргументувала, шо я їх часто на колінах дерла )) Мамам видніше ))) Може і я колись теж такою буду ))

Хай здоровий зносить, а мамі - натхнення і ентузіазму в подальшому серійному виробництві! =)))

Аааа :) Смішно, вірю :) А от коли привчаєш дитину до горшечка, то волосся дибки стає ))) По 15-20 разів буває на день брудних речей. Коли холодно, то повільно сохне... Цього боялася, готувалася до зими. Для цього періоду багато речей потрібно. А якщо дитина рухлива, то сенсу добавляється )))

Хіт продажу

№ викрійки 136 B
35грн