0

Мереживний топ

  • автор: Svitlana
  • дата: 07.06.2016
4
Поділитись:

Опис


З радістю вітаю всіх! Я дуже рада, бо маю новий топ. Вже була прогулянка в спекотний день, так званий тест-драйв :) Відчуття - супер комфорт.

Розмір 36, зробила довше на 6,5 см. Все дуже просто: дві деталі. Цим все сказано. Мереживо як в журналі знайшла в нашому магазині, але воно коштувало 780 грн/м. Зупинилась на економ-варіанті в 130 грн/м. Підклад - супер-софт. Відмовилась від батисту, бо він навіть в два шари складений - прозоризий. Був залишок білої (або молочної) тканини, тому використала його, хоча й не набагато його вистачило: полочка, спинка та бейка для полочки.

Базова модель, яка пасує і до брюк, і до спідниць.

Інші вироби користувача
+ коментувати

4 Коментарі

Світлано, економ-варіант має достойний вигляд. Лаконічний топ, але завдяки ніжному мереживному полотну привертає увагу. Мега-універсальна модель. Окрім літа згодиться чи не увесь рік. Під жакет теж буде пречудово.

Згодна, мегауніверсальна модель, котру ще можна виконати в різних відтінках. Наприклад, підклад зробити з ніжно-рожевого, -блакитного або -зеленого. Спочатку мала таку ідею, але при наявності такого скарбу з різноманітних викрійок з численної кількості журналів, то вирішила відмовитися. Максимум - зроблю сукню з цієї ж викрійки, бо модель до вподоби :) Олено, я дуже чекала на Ваш коментар, бо була цікава Ваша думка, і щаслива за те, що отримала позитивну оцінку.

Світлано, мені довподоби ваш стиль, а такий топ сама б носила із задоволенням:) Навіть замислилися, а чи не пошити і собі такий. Особливо подобається, як просвічує нижній край мережива, де не доходить підкладка.

А мені подобається Ваш елегантний стиль :)

Хіт продажу