0

ЕКОФЛЕШМОБ "Я його зробила із джинсів"

  • автор: НАДІЯ
  • дата: 22.04.2019
6
Поділитись:

Опис


Зараз одяг для мас маркету виробляється в надлишку. Вживаний одяг потрапляє на звалища, лише незначна його кількість переробляється. Тому тема зменшення відходів стоїть дуже гостро! 

Джинси це дуже вдалий матеріал для апсайклінгу (Вторинне використання — творче перетворення відходів в предмети мистецтва, побутові вироби, аксесуари, одяг. На відміну від вторинної переробки, не вимагає додаткових виробничих витрат на промислову переробку.) Чим старіші тим модніші)))) 

От назбирався в мене стосик таких штанців, чоловічих звісно, бо на скінні не розгуляєшся)))) прототипом було пальто з просторів інтернету. Якось я почала різати клапті, ці частини пішли на рукави, потім мені стало шкода так дрібно різати, і я вирішила, що треба не різати, а шити. Так я "зшила" тканину спинки, пілочок, рукавів. Підкладка теж збірна, залишки від різних проектів. Ота штука всередині зі стрічок, це я підглянула в якійсь добірці японських лайфхаків! Зручно коли перепади температури та в трц де буває так спекотно, що і заходити нехочеться, бо куртку нема куди подіти, а в руках носити лінь ))) 

Викрійка з мінімальними змінами по довжині.

Косу бейку я часто роблю сама, але нарешті вдалося її зробити за допомогою спеціальних причандалів))))

Зміни по викрійці: пілочки подовжені на 5 см, спинка трохи більше. В оригіналі вона дуже коротка. Вдала викрійка і по ширині підійшла, рукав не широкий, в плечах дуже зручно, мені сподобався такий приспущений рукав.  Комір на спині не широкий, горловину поглиблювати не довилося (завджи роблю). Точно лишу її, як основу, може для якогось пальтечка! Викрійка порадувала.

Ця куртка в пошиві виявилась емоційно складна))) хотілось і швидше і якісно! Кожен клаптик, кожен шов, декор все продумано до дрібниць. Для мене це як жакет Шанель по складності пошиву.

 

Інші вироби користувача
+ коментувати

6 Коментарів

Кто-б мог подумать, что такая дизайнерская курточка сделана дома! Да ещё и из того, что было..! Классная курточка, интересные заморочки на ней, все очень современно выглядит)) Совсем не зря потратили усилия)). Извините, она, случайно, не с утеплителем?

Спасибо! Очень-очень приятно! Дома горы ткани, но захотелось вот так заморочиться;)))) подкладка с тонким утеплителем. Подкладочная ткань склеена паутинкой с очень тонким утеплителем, уже в готовом виде ее покупала. Утеплитель практически не ощущается, а вот форму держит)))

Надю, я в такому захваті від твого проекту! Для мене це найскладніше - створити таку дизайнерську річ, так вигадливо поєднати клаптики і декор. Цю курточку роздивлятися і роздивлятися - стільки в ній цікавого.

Дуже дякую за ідею з таким корисним і змістовним флешмобом!

Дякую! З нової тканини набагато простіше, але то була б просто курточка. А так вона унікальна))) повтор неможливий;)
Дякую, що підтримали ідею з флешмобом!!!!

Надю, я в захваті, дуже круто! Стільки цікавих деталей та акцентів! Уявляю, яка зроблена робота щодо підбору кольору та правиьного розміщення деталей.

Дякую! Дуже приємно))) Так-так, з нової тканини набагато простіше )))

Хіт продажу