0

Кюлоти

  • автор: НАДІЯ
  • дата: 30.05.2016
10
Поділитись:

Опис


Тоненька джинса, 1.30 (орієнтовно). Залишився гарний штаток ще. 36 розмір без змін. Добре що не додумаласть кантом підкреслити кокетку, вона ну дуже низько. Тканина легка, тому виворіт без фанатизму, припуски оброблені зиз-загом. Шорти дуже зручні, мені подобаються такі речі:)))

Інші вироби користувача
+ коментувати

10 Коментарів

Надюша, а де мій улюблений жакет спенсер, мені здається він пасуватиме до цих кюлотів. Класні штанці, думаю собі теж пошию ;)

Дякую! Як виявилось, в мене до цих штанців зовсім нічоно не підходить! Треба шити.... Жакетик приміряла, доречі)))))

Кюлоти просто супер!По собі знаю, які вони зручні)
Дуже пасують.

Дякую))) це точно, зручні)))) В планах тепер однотонні, більш офісні)))

Надю, все ще з обережністю придивляюся до таких моделей. Найкраще в них молоденьким і тоненьким, як ти, я думаю:) Чудовий літній комплект!

Дякую)))) А мені здається що такі штанці підуть майже всім)))) В твій стиль. так взагалі, вписалися б ідеально))))) Мрію про ше ширші, щоб взагалі не було помітно що це штани!

Три дні не давав мені спокою цей коментар) Бо мої штани аж над-то широкі і все одно виглядають як шорти. Сьогодні переміряла діаметр низу: передня половинка нижу брюк 80 см. Тому мені здається, що замаскувати під спідницю можна можна більше за допомогою легкої тканини, яка не тримає форму, ніж при збільшенні ширини.

Дякую)))) 80 см, це ого!!! Думаю щоб замаскувати треба окремо будувати викрійку, робити шикорі складки, якось так, обо з запахом робити. А ще як варіант, помітила, що з картатої тканини і при такій ширині майже не помітно, що це штани. Дякую за ваш відгук! Ваші кюлоти круті, хочу схожі, щоб на роботу в них ходити:)))

Гарні кюлоти! Вам дуже пасує! Приєднуюсь до Тетяни, покажіть нам з тим жакетом-спенсером в горошек. Здається, буде пасувати.

Дякую! Вмовили! Той спенсер короткий, до кюлотів піходить по стилю і формі. Але кольорова гама трохи бентежить) Додам фото, будемо обговорювати, годиться чи ні!

Хіт продажу

№ викрійки 144
59.9