Флешмоб "Мій перший номер Бурда 1/1987"

  • автор: НАДІЯ
  • дата: 29.03.2020
  • складність:
5
Поділитись:

Опис


Перший номер в моїй колекції це #1/1987. Цей березневий випуск, мій ровесник, я народилась в березні 1987 року))) Тому мені було цікаво отримати саме цей випуск для своєї колекції журналів. Є ще кілька випусків початку 90-их років. З одного я навіть, намагалася пошити річ) Так от, викрійку знімала вдвічі довше. Ви бачили ці листи викрійок? Жінки, які шили в ті часи просто героїні! Друкарські технології зробили величезний крок вперед, і це не може не радувати! Помітила також, що викрійки в основному дані в двох розмірах. 34 та 36 розмір в дефіциті. Тому ці журнали, для мене, як колекційний екземпляр! Шити люблю по сучасних! На мені ретро сорочка, майже ровесниця журналу, і брюки банани, з 2/2020 які ніяк сфотографувати, і сучасний ободок, в дитинстві я їх ненавиділа, такі об'ємні, а тепер навіть власноруч зробила!

Інші вироби користувача
+ коментувати

5 Коментарів

Надю, як символічно - бути ровесницею журналу в нашій країні! Правильно підмічено, наскільки рясно розташовані лінії на листі викрійок тих часів і те, що більшість моделей йшли усього на пару розмірів. Класний обідок, тобі дуже личить)

Дякую, Олено))) дуже приємно! А ще й іноді про нас пишуть в тАкому журналі!!! Хто б міг подумати!
Доречі, ці журнали саме мої, особисті! Хоча в родині майже всі жінки тісно пов'язані професійно з шиттям (швейні фабрики, викладацька робота) дома ніхто не шив, і мене не вчив. Я і не знала навіть про це. Лише мама показала як машинку заправляти. Вдома жодної Бурди ні в кого не було))))

Надю, круто мати журнал- особистого ровесника! Оце так номер! Цікаво, це перший номер на російській мові? Чи були раніше? А викрійки там запутані страшне! В тому павутинні треба було з лупою розбиратися!) Але ж розпутували потихеньку... І розміри не всі бажані. Зараз все одно краще!!!

Згодна, сучасний журнал просто чудовий! ))))
Так, це самий-самий перший російськомовний випуск! Їх у 1987 році вийшло 4 номери, раз на квартал!

Згодна, сучасний журнал просто чудовий! ))))
Так, це самий-самий перший російськомовний випуск! Їх у 1987 році вийшло 4 номери, раз на квартал!

Хіт продажу

Топ прямого крою з бантовою складкою

Щоб бантова складка, що йде по лінії середини переду прямого топа, не м'ялася в процесі носіння,...

39.9 грн.

Зараз переглядають

Сукня з облягаючим ліфом

Легка  тканина,  ліф, що облягає,  з призбореними середніми частинами,...

39.90 грн.

Спідниця пишного крою двошарова

Спідниці пишного крою на кокетці та еластичному поясі. ...

44.90 грн.