Флешмоб "Мій перший номер Бурда 1/1987"

• автор: НАДІЯ
  • дата: 29.03.2020
  • складність:
Подобається  5
Поділитись:

Опис

Перший номер в моїй колекції це #1/1987. Цей березневий випуск, мій ровесник, я народилась в березні 1987 року))) Тому мені було цікаво отримати саме цей випуск для своєї колекції журналів. Є ще кілька випусків початку 90-их років. З одного я навіть, намагалася пошити річ) Так от, викрійку знімала вдвічі довше. Ви бачили ці листи викрійок? Жінки, які шили в ті часи просто героїні! Друкарські технології зробили величезний крок вперед, і це не може не радувати! Помітила також, що викрійки в основному дані в двох розмірах. 34 та 36 розмір в дефіциті. Тому ці журнали, для мене, як колекційний екземпляр! Шити люблю по сучасних! На мені ретро сорочка, майже ровесниця журналу, і брюки банани, з 2/2020 які ніяк сфотографувати, і сучасний ободок, в дитинстві я їх ненавиділа, такі об'ємні, а тепер навіть власноруч зробила!

Інші вироби користувача
+ коментувати

5 Коментарів

Надю, як символічно - бути ровесницею журналу в нашій країні! Правильно підмічено, наскільки рясно розташовані лінії на листі викрійок тих часів і те, що більшість моделей йшли усього на пару розмірів. Класний обідок, тобі дуже личить)

Дякую, Олено))) дуже приємно! А ще й іноді про нас пишуть в тАкому журналі!!! Хто б міг подумати!
Доречі, ці журнали саме мої, особисті! Хоча в родині майже всі жінки тісно пов'язані професійно з шиттям (швейні фабрики, викладацька робота) дома ніхто не шив, і мене не вчив. Я і не знала навіть про це. Лише мама показала як машинку заправляти. Вдома жодної Бурди ні в кого не було))))

Надю, круто мати журнал- особистого ровесника! Оце так номер! Цікаво, це перший номер на російській мові? Чи були раніше? А викрійки там запутані страшне! В тому павутинні треба було з лупою розбиратися!) Але ж розпутували потихеньку... І розміри не всі бажані. Зараз все одно краще!!!

Згодна, сучасний журнал просто чудовий! ))))
Так, це самий-самий перший російськомовний випуск! Їх у 1987 році вийшло 4 номери, раз на квартал!

Згодна, сучасний журнал просто чудовий! ))))
Так, це самий-самий перший російськомовний випуск! Їх у 1987 році вийшло 4 номери, раз на квартал!

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Юбка на широкой кокетке

Кожаная юбка на широкой кокетке обтягивает фигуру от талии до бедер, опадая мягкими...

39.9 грн.

Зараз переглядають

Жакет короткий на прихованих кнопках

Яскравий жакет на прихованих кнопках, оздоблений уздовж рукавів смугастими стрічками та...

39.90 грн.

Сукня трикотажна обтислого крою на бретелях

Яка насолода, коли теплі сонячні промені пестять шкіру! І коротка трикотажна сукня з ефектною...

39.90 грн.