0

Чорно-червона сукня

  • автор: НАДІЯ
  • дата: 16.01.2017
13
Поділитись:
Інші вироби користувача
+ коментувати

13 Коментарів

Надійко! Дуже гарна сукня. Вам до лиця. Акуратне виконання, таке все рівненьке, гарні тканини. Талія, як на мене, цілком присутня. Вдале виконання. Хочу теж спробувати таку)) Забираю у вибране!

Дякую, Танюш! Дуже приємно)))

Ой, така гарна! Мені дужеподобається! І кольори, і як лежить... А ця спинка з гудзичком!.. Така мила! ))) Поділяю думку Тетяни - таке все акуратне! Ну дуже-дуже! ))

Дякую, Людо, дуже приємно! Гудзик - вимушена міра, без нього і швидше і простіше, але приметавши блискавку від горловини, чомусь не пролізла в сукню))))) А довших застібок в магазинах не бачила)))

Надіє, сукня дуже гарна! Кольори вам пасують, цікавий перед, і спинка теж не лишає байдужою! На мій погляд, талія цілком присутня.

Кольє неймовірної краси! Дуже вдало доповнило сукню! Як гарно, коли можна самій пошити сукню та сплести із бісеру стильний аксесуар до неї!

Дякую, Ірино))) Кольє було раніше сукні)) Так співпало, що підходить по кольору, і на сукні і на кольє, приємний, не  яскравий темно червоний! Люблю червоний, і чорний теж.

Сукня чудова, вам личить. І талія нікуди не поділася, все на місці :)  Гарне виконання. Дякую за демонстрацію. А сукня така гарна, що на стіночку навіть не звернула увагу, доки не прочитала про неї...

Дякую-дякую))))) Дуже приємно! Звикла до більш пишних спідниць, може тому так і здалося з талією, ви мене переконали))))))) Добре, що стіночку не помітили)))

Надю, дякую за показ! Дуже корисно побачити моделі зі свіжих випусків. 

Ефектна сукня вийшла.

Дякую, Олено))) Тому і поспішала виставити фото, а не чекати поки кудись одягну. Може комусь стане у нагоді. Я дуже люблю роздивлятись вже пошите, перед тим як щось робити)))

Чудова  сукня, як цукерочка!!! Дуже тобі личить!

Зникають не тільки описи, а і фотки :(. Я вже кілька разів поновлювала своі :(

 

Дякую, Танюш)))) Ця викрійка для дюймовочок, тобі б дуже пасувало. Викрійку на зріст трохи корегувала. В мене теж фото зникають( Додала пару штук, було значно більше. Згодом опис додам, коли зникати перестане

Дуже вдале поєднання кольорів! Гарна робота.

Хіт продажу