0

Жакет спенсер 5/2015 №122

  • автор: НАДІЯ
  • дата: 12.04.2016
3
Поділитись:

Опис


Історичний анекдот ...
Кажуть, в 1790-х роках з лордом Спенсером (1758 - 1834 рр) стався кумедний випадок - якось раз він задрімав біля каміна і пропалив фалди свого фрака. Виявивши це, лорд незворушно обрізав фалди до талії і перетворив свій фрак в короткий жакет. Він вразив своїм виглядом публіку і ввів моду на подібні укорочені жакети, які пізніше назвали його ім'ям - "Spencer".

У мене вийшов не зовсім Спенсер ... При зрості 168 см взяла розмір 18. Зробила коригування викрійки у верхній частині, всі деталі розсунула на 1 см, і по талії додала 2 см. Вийшов жакет звичайної довжини. Підкладка батист. Рукави без підкладки, намагалася максимально полегшити жакетик. Рукави і пройми оброблені косою бейкою з тканини підкладки. Тканина джинс, тонкий, але тримає форму.
Цією пошивушкою дуже задоволена!

Інші вироби користувача
+ коментувати

3 Коментарі

Він подобається мені !!! Я обожнюю горошки.

Гарний спенсер! Так добре пасує до різних суконь. Якось я шила літній жакет без підкладки в рукавах. Зізнаюся, бейкою шви в них не обробляла. Надю, я в захваті від такої роботи.

Чудовий жакет! Горошки - супер! Вам дуже личить і за стилем, і за кольором. Виворітна сторона, оброблена косою бейкою, свідчить про охайність і працьовитість кравчині.

Хіт продажу