0

Вишиванки

  • автор: НАДІЯ
  • дата: 13.05.2016
16
Поділитись:

Опис


До дня вишиванки, вирішила показати трохи своїх. :)

Люблю незвичайні, оригінальні, екстравагантні речі. Ще кілька років тому, вишиванка була саме такою, незвичайною штучкою. Всі звертали увагу, подружки говорили що не вдягнули б такого. Всі шила і вишивала сама, кроїла по тканині, вигадувала сама що і як робити, ще до знайомства з бурдою (колекцію почала збирати в 2011) Мій перший вишитий логотипчик був саме на вишиванці. На сорочці з комірцем є ще вишивка на спинці. 

Інші вироби користувача
+ коментувати

16 Коментарів

Яка чудова колекція! Надю, я тебе на іншому ФФ саме по цих вишиванках і запам'ятала відразу. Як вони гарно пасують і з джинсами, і зі спідницями. Здається, довга спідниця з 2/2013, модель з баскою - чи 8/2012, чи 12/2013?

Дякую))) От ношуся з фотками туди-сюди, тепер і тут є, на нові вишиванки часу не вистачає, але додаються фото нових образів.
Спідничка з баскою це спідничка по дуже вдалій викрійці 7/2012 №120 + баска сонце зі зміщеним центром, на підкладці, поясі з гудзиком і потаємною застібкою.
А довга, так, це 2/2013, за цією викрійкою в мене літня, і зимова в клітинку є. Теж вдала викрійка.

Вишиванка з маками попереду- сама,на мій погляд,ніжна!А взагалі, Вам пасують всі-яку чудову енергетику мають ці речі!Майстерність вражає!:):)

Дякую! Та, яку ви обрали - всім подобається))) А я люблю чорну, вишиту 2 відтінками червоного)))

Надю, ваші вишиванки пречудові!!! І чорна, і білі неймовірно красиві!

Дякую! Дуже приємно!

НАДІЯ! Ви справжня майстриня! Які гарні вишиванки! Чоловіча шикарна, біла з маками ніжна та тендітна, чорна з червоною вишивкою просто вразила красою! Сподобались фасони вишиванок, дуже жіночно, (рукава, баска). Радію, що останнім часом все більше майстринь створюють вишиванки, вшановуючи наші українські традиції!

Дякую, Ірино))) Дуже приємно!

Как же я Вас понимаю! Я тоже очень люблю вышиванки! И еще года 3-4 назад пройтись по улицам в вышиванке незамеченной было невозможно - прохожие оглядывались, засматривались, а сейчас вышиванкой уже никого не удивишь. Я и шить-то начала потому, что хотелось вышивать одежду. У Вас очень красивая коллекция! Мне больше всего понравились черная и рубаха с воротничком.

Дякую))) Рада що зараз вишиванки стали майже повсякденними. А мені було цікавіше їх носити, році так в 2010:) Вже і не знаю, коли почала їх носити!

Дуже сподобались всi вишиванки!!!

Дуже сподобались всi вишиванки!!!

Дякую!!!!

Надю, які гарні вишиванки!!!. В тебе золоті ручки! Мені теж чорна дуже подобається! Всі тобі пасують!

Переглянула Вашу галерею,все дуже сподобалося.Красиво і витончено.А ця чорна вишиванка запала в очі.Дуже гарна робота.Ви молодчинка.

Дякую, Олю, дуже приємно))))

Хіт продажу