0
Акція 1+1=3

Стара-нова вишиванка. Сорочка 10/2011

  • автор: НАДІЯ
  • дата: 26.05.2017
7
Поділитись:

Опис


Привіт)))

Першу свою вишиванку вишила приблизно 2007-2008 році, точно не пам'ятаю. Але добре пам'ятаю яку вона викликала реакцію, зацікавленість, здивування, захоплення, її відверто роздивлялись на вулиці, та робили компліменти. Тоді вишиту сорочку можна було побачити хіба в музеї, та на сцені, коли виступав народний колектив))) Зараз вже вишиванкою нікого не здивуєш. 

За 10 років чудова лляна тканина з давніх домашніх запасів, та вишивка зовсім не втратили свого вигляду. А от фасон... залишав бажати кращого, я тоді ще не шила по Бурді. Цю сорочку мені кроїла знайома тітонька, там різнула, там махнула, довго я приводила її до того вигляду, який я задумала. Ех... знала б я тоді про виточки та посадку рукава стільки, як знаю зараз))))) 

Якось, я вирішила, що треба її перешити, зупиняло одне, дуже не люблю пороти. Але всеж наважилась. Вибрала викрійку сорочки 10/2011 модель 118. Доречі дуже вдала викрійка, розмір треба брати свій. Рукави та пілочки помістились без жодних проблем, а спинку я викроїла з нової тканини, тієї ж, що шилась сорочка. Тепер на спинці немає вишивки. Додала комірець стійку 8/2016 модель 102. Підійшла ідеально, навіть співпала мітка плечового шва.

Ось така в мене вийшла стара-нова сорочка.

Інші вироби користувача
+ коментувати

7 Коментарів

Гарно в вас вийшло перебити. Традиційна українська вишивка на білій класичний сорочці. Та в комплекті з вузькими брюками - дуже сучасний вигляд маєте.

   Надю, сучасна сорочка з вишивкою - що може бути стильніше?

Надійко! Така мила сорочечка. Сучасна та стильна. Молодець! Ех, коли ж я свою довишиваю (вже третій рік вишиваю)?

Краса! Дуже елегантна сорочка: модель плюс стримана вишивка, яка так тут пасує! (Стримана на мій погляд :) Бо я ще сама жодної не зробила, тільки лякаюсь. Тільки придивляюсь до робіт інших майстринь)

Надю, 2007 року сорочка в першому вигляді була гарною. Зараз ти її з успіхом осучаснила. Чудовий стриманий крій, вишиванка має абсолютно "носибельний" вигляд не тільки як святкове вбрання. 

Класна сорочка і як сама по собі, і як вишиванка! Я люблю осучаснені версії ))

Яка гарна вишиванка! Особливо мені подобається look, де сорочка заправлена в брюки. Все таки бордовий та червоний тобі дуже пасують! 

Зачекайте будь-ласка