0

Пишна сукня дзвіночок 5/2016 114В

  • автор: НАДІЯ
  • дата: 13.06.2018
13
Поділитись:

Опис


Всім привіт))))

Пишна сукня дзвіночок 5/2016 114В

Використовувала цю викрійку для пошиття нижнього сукні, і вона мені дуже сподобалася. Вирішила на ній потренуватися "моделювати"))))

Тканина сорочкова, 1,5 м, бавовна і трохи пе. Тонка але тримає форму. Спідницю можна було зробити ще пишніше, але побоялася. В одному шві кишенька, без застібки. Дуже люблю чорний колір, не захотіла спрощувати сукню бейками, тому пройми і горловина оброблені обтачкою.

Останні фото для натхнення, давно не давали мені спокою))))

Інші вироби користувача
+ коментувати

13 Коментарів

Іноді хочеться чогось такого простого,  легкого, зручного одягу,  та й щоб швиденько))) Гарна сукня,  чудове виконання мрії! 

Дякую)))))))) Так, іноді просте виглядає ефектніше ніж складне!

Надю, таке ефектне перше фото, прямо хочеться таку ж сукню і собі пошити відразу) Класне платтячко, тобі дуже пасує і фасон, і колір. Супер!

Чи то колір зробив свою справу, чи фасон, але вона мені дуже подобається)))) Дякую за компліменти, дуже приємно!

Маленька чорна сукня? (Як написала Олена в ФБ) Так. Виглядає чудово. І якщо високі підбори, клатч и твої чарівні намиста... Буде круче ніж у Вікторії Бекхем!!!

Дякую)))

Ця сукня здатна замінити половину літнього гардеробу. І з кедами, і парадними підборами))) Дуже універсальна. Будь-де буде доречною з відповідними аксесуарами!

Интересный фасон, и вам в нём так интересно. Вещь необычная и вместе с этим, действительно, универсальная:))

Дякую))

Надю, у вас вийшла елегантна, повітряна та дуже модна сукня. Фото, дійсно, надихають на створення та не дають спокою! Вам пасує ця сукня.

Дякую, дуже приємно!

Миле і чарівне платтячко! І справді, колір відіграє дуже важливу роль. Чорний у цьому випадку додає сукні шику та елегантності.

Дякую)))

Як гарно! У Вас такая ідеальна обтачка вирізу, буду на Вас рівнятися :)

Хіт продажу

№ викрійки 132
69.9грн