0

Яскраве пальто для яскравої дівчини 8/2012 № 101В

  • автор: НАДІЯ
  • дата: 07.04.2016
11
Поділитись:

Опис


Яскраве пальто? Так, в середині. Темне, вовняне пальто, на яскравій підкладці. Це моє перше пальто на замовлення:) Старалась набагато більше ніж коли шила своє таке ж. Або Вау-ефект, або ніяк! Здається вдалося!!!!!!!!!! 2 м вовни, яскрава підкладка, лейбочка (яка комусь подобається, комусь ні). Пояс додали про всяк випадок. Але з ним пальто заграло по іншому. Майже без змін - викрійка ідеальна. Рукави сідають куди треба, пазли комірця збираються легко. Все зрозуміло. Хотіли оверсайз, але вийшло акуратне :) Одна викрійка, один розмір, а два зовсім різні пальто :)

Інші вироби користувача
+ коментувати

11 Коментарів

Надя, це не пальто ...
Це витвір мистецтва, бачу до Вас прилітала Муза з рукоділля, бо в кожному куточку пальта таке натхнення і весняний настрій !!! Краса неймовірна!!

Дякую! Дуже приємно))))) У музи не було вибору))))) Літала, бо треба ж було встигнути поносити хоч трохи цієї весни))))

Надія! Дуже гарне пальто! Яскраве зсередини, мов перша весняна трава. З чорним гарний контраст вийшов. Кантик теж яскравий та оригінальний. А вишита монограмма - просто супер! Цього разу ще більше шарму додали, прикрасивши трояндою. Відчувається Ваш індивідуальний стиль

Дякую!!!!! Як ви гарно придумали! Трава.... точно! Восени, це вже буде інша історія, а весною прокидається природа, чудовий настрій, натхнення))) Дуже старалася догодити свої замовниці:) Сподіваюся вдалося! Колір вишивки, як завжди, підбирала і під тканину, і під підкладку, і під кантик)))))))

Яка краса)))
Якщо не помиляюсь це Петрівка біля Текстиль Контакту?!
Ось такі у нас майстрині, не встигають вийти із магазину тканин вже готово шикарне пальто!)

Точно)))) Дякую! Поки що так, бо фото на набережній ми зробимо хіба до наступної весни! Шиємо швидше ніж фотографуємо;)

Надія, гарне актуальне пальто! Дівчині дуже личить. Про виворіт не можу промовчати - витвір мистецтва!

Надю, я просто зачарована деталями пальто зсередини:) Постараюся наступні пальта шити таким же чином. Дуже ефектні обидва пальта за однією викрійкою. І як по-різному вона "звучить" на різних дівчатах.

Дякую! Дуже приємно!

Надя!Старались не зря,получилось прекрасно!А подкладка и вышитая монограмма -просто фирменный штрих!Краса неймовірна!

Дякую!!!! Так приємно))))

Хіт продажу

№ викрійки 108
69.9грн