0
Акція 1+1=3

Сукня з "хвостиком"

  • автор: НАДІЯ
  • дата: 04.07.2016
14
Поділитись:

Опис


Плаття пошила спеціально для заходу. ЗУСТРІЧ одногрупників! Спекотна погода допомогла визначитися з моделлю. Переглянула всі моделі на сусідньому фотофорумі, дуже сподобалася і посадка, і виріз спинки. Витрата тканини 2 м. Довжина по журналу, буває таке дуже рідко. Підкладка тонкий батист. Основна тканина віскоза. Важка в роботі, мнеться, лосниться від праски, плями лишаються. Пошито точно за описом. Коли я його одягла з обробленим вирізом, дуже засмутилася. Не сподобалося як сидить спинка і як виглядає виріз. Залишила як є, часу на переробку не було. Але думаю, найближчим часом переробити, хочу зробити звичайну спинку.
Розмір 34. Дуже рідко залишилося не задоволеною пошивушкою, зазвичай мені все подобається. Це плаття було дуже довгоочікуваним.

Додала фото спинки, не найвдаліший, але для загальної картини. За спинці, звичайно, прибираю ширину, а тут залишила по викрійці. Напевно треба було завузити трохи.

З дівчатками на зустрічі вийшов "флешмоб" майже всі сукні з шлейфом)))))

Додала пару професійних фото з зустрічі, і навіть там вигляд спинки "не дуже".

 

PS Вперше так кардинально перешивала вже готову річ. Але спинка тепер звичайна. по ширині прибрала 3 см.

Інші вироби користувача
+ коментувати

14 Коментарів

Гарний насичений колір, цікава модель. Спробуйте надіти цю сукню на подружку з більш пишними формами. По-моєму, вона Вам завелика. А з більшого завжди можна зробити менше.

Дякую))))) може трохи і завелика! Хоча модель і не облягаюча. ;) а подружки ще менші за мене))))) Тканина така, що не дуже хочеться пороти, але мабуть, треба

Я теж це плаття шила. Ваше сіло краще, ніж моє ) В мене була цупкіша тканина. Віддала його потім жінці, яка значно більша і вища за мене. На ній - гарно. Якби собі шила ще раз - брала би викрійку на 2-3 розміра меншу...
А може то ми такі баловані ))) Хочемо шоб все по фігурі було. А дизайнери його задумали вільним )

Дякую! Мабуть, якби цупкіша тканина, я б його взагалі не дошила, закинула б. Куди вже менше 34 розміру))))) Хоча як виглядає перед, мені дуже подобається, і те що воно трохи вільне теж)))

Надю, спереду сукня має ідеальний вигляд. Тобі надзвичайно пасує колір. Цікаво, що майже всі вдягнули сукні з "хвостиками":) І за кольорами - повна гармонія, ніби змовилися:)

Я цю модель шила для доньки зі звичайного радянскього ситцю (фото лише в розгорнутому вигляді є у блозі https://olena09.blogspot.com/2015/06/blog-post.html) Сіло чудово. Хоча для доньчиних параметрів пілочка викроєна 42-го розміру, а спинка - 36-го. Надю, можливо, тобі дійсно варто було зробити твою звичайну коректировку на спинці. Хоча і так не критично:)

Весела була група, дружна)))) На інтуїтивному рівні навіть вбрались гармонічно)))) хлопці тех в загальну кольорову гамму сорочками втрапили))))
Давно не була в тебе в блозі, пам'ятаю цю сукню, гарна. Коментарі п очерзі "+" "-" не знаю що робити з нею)))))

Дуже гарна сукня. Сидить прекрасно, колір фантастичний. Хм.., а мені абсолютно подобається вигляд спинки. Як на мене, не потрібно перешивати.

Дякую))))))))))

Надію, сукня дуже гарна, колір яскравий, Вам пасує! На мій погляд, спинка виглядає абсолютно нормально, як невеличкі складки на кулісці.

Дякую))))))

По задуму дизайнерів для цієї сукні, мабуть, треба мати дуже велику пяту точку. А спереду ця сукня на вас просто ідеально сіла. Дуже шкода, коли робота не тішить, але, думаю, якщо ви переробите спинку, як планували, то мало б стати набагато краще.

Дякую)))) Це ви точно підмітили))))) Вже розпорола півсукні, скорро покажу новий варіант, буде не така святкова, але то й на краще, буду на роботу носити. А на свято захочеться іншу:)))))

Надя, ти така гарна! Красуня! Колір - чудовий, королівський синій! В тебе є такий браслет - синий з омаровим! Тобі дуже пасує.

Юлічка, дякую, дуже приємно!