0

Улюблений плащ 3/2013 №134

  • автор: НАДІЯ
  • дата: 08.04.2016
10
Поділитись:

Опис


До цієї викрійці придивлялася вже давно. Зі змін тільки довжина рукава, додала 12 см. Тканина плащова, підкладка сітка. Дуже подобається журнальний варіант, але так, як дощовик ще несе і функціональне навантаження, то довжину рукава вирішила, все-таки, додати.
Не робила середній шов по спинці. Підборт не дублювала, десь читала, що для плащової тканини, це не обов'язково, а на обшивці горловини спробувала, флізелін приклеївся дуже добре. Тканина в мене не найтонща, а така щільненька та м'якенька. Плащик, веселенький, але мені подобається. Дуже старалася поєднати малюнок на клапанах з поличками. Підкладка без бічних швів. Розмір 36. В плечах сидить нормально, а далі ... oversize.

Викрійкою - задоволена. Розмір дозволяє накинути його і на плаття і на піджак, і не боятися, що блуза зімнеться. 
Сумочка-чохол в комплекті, можна згорнути і засунути мокрий плащ, і навіть парасольку. Тканини купила 2 м, потім подумала, вирішила, що треба зшити парку з капюшоном, купила ще 1 м. На плащ і дві сумки-чохли пішло 2 м. А метр на капюшон залишився неушкодженим. Клапани кишень вирізала, мало, не посеред шматка, малюнок же.
Приємного перегляду, та цікавий ідей:)

Інші вироби користувача
+ коментувати

10 Коментарів

Чудовий плащ! Такі кольори добре піднімуть настрій в сіру дощову погоду. І модель мені ця подобається.

Дякую, Олено))))) Додала більше фото!

Дякую, чим більше, тим цікавіше!

Какой прекрасный плащик! Мне нравится верхняя одежда таких ярких и веселых расцветок. Клапаны заслуживают отдельных аплодисментов - по рисунку вписались просто идеально! В этой модели приспущенное плечо?
И еще интересно, что за платье с якорьками? Вы сами сшили? Что за ткань?

Наталья, спасибо! По поводу плеча, оно не то что приспущено, просто как бы великовато, это ж оверсайз, можно посадить плечо на место, но тогда надо и спинку и полочки уж делать.
А платья добавлю, уже почти по сезону будут! Джинсовое платье рубашка, и шифоновое с якорями! Все по Бурде :))))

Класс! Тогда буду ждать Ваши платьица на форуме. Шифоновое уж очень понравилось! :-)

Пасиб)))) постараюсь добавить))))

Такий яскравий, позитивний, плащик! Яскраві кольори та весела розмальовка для не менш яскравої дівчини! Клапани підігнані ідеально. Плаття також сподобались. Цікаво побачити джинсове. А сумка теж ваших рук справа? Дуже позитивна.

Дякую! Дуже приємно)))) Сукні додам! Сумочка іде в комплекті з дождівником, задум такий, плащова тканина жарка, коли нетреба плащик можна зняти і покласти в спеціальну, з такої ж непромокаючої тканини, сумочку))) Сумочок взагалі дві. Одна на фото з ручками, інша чомусь не втрапила на фото, мішечок з куліскою і шнурком.

Надія, зшити плащ, та ще такого чудового забарвлення - відмінна ідея!)
Це тільки я останнім часом, по сукням та спідницям вдаряю)
Дуже подобається!

Хіт продажу