0

Графітовий джемпер

  • автор: НАДІЯ
  • дата: 09.03.2016
4
Поділитись:

Опис


Светрик з напіввовни. Хоч і ажурний, але дуже теплий. Скільки ниток пішло точно не скажу, бо вони були в клубочках, але не дуже багато. Спиці №5. Приспущений рукав. Деталі спинки і переду прямі, тільки з вирізом для горловини, без звужень для пройми. Вперше плела такий пряменький силует, але зручно. Вийшло саме так, як хотіла. Рукава плела одночасно, з 2 клубків, щоб не плутатися з прибавками. Так мені здається, швидше виходить :) І точно однаково!

Опис з інтернету, журнал «Verena. Специальный выпуск» №3/2015

Інші вироби користувача
+ коментувати

4 Коментарі

Гарний джемпер! Нарешті, Надія , ще одна в'язана річ на форумі. Знаю, що майже всі наші майстрині вміють плести, але чомусь в основному шиють. Мені сподобався візорунок, модель зручна, але непроста за рахунок ажура. Вам личить. :)

Дякую!!! Дуже приємно :)

Надю, такі "пряменькі" силуети були популярні на межі 80-90-х. Плести просто, носити зручно. Але тоді були більш просторі силуети. Твій джемпер виглядає невимушено і сучасно. Люблю колір графіт, антрацит - гарна альтернатива чорному, який декотрим кольоротипам категорично не рекомендується.

Дякую, Оленко :) Плести - це точно, просто! А то в мене, весь час, якісь проблеми з рукавами, то широко, то вузько :) Я якраз просторіше і хотіла, а вийшло, щось таке, середнє :)

Хіт продажу