Сорочка з пластроном 7/2016

  • автор: НАДІЯ
  • дата: 29.08.2016
  • складність:
Подобається  8
Поділитись:

Опис


Дуже сподобалась сорочка з анонсу. Навіть захотілось зробити її блакитною, в смужечку. По стилю така сорочка мені дуже подобається. В таких моделях завжди поглиблюю виріз горловини. Але як на мене, то виріз не дуже вдалий. Шви закриті, французські, пластрон оброблений косою бейкою. Водорозчинний матеріал для пластрону пришвидчив би процес, але я не знайшла, де роздобути шматочок.

Спідниця теж пошита мною. Образ доповнює кольє жгут із бісеру.

Доречі, кому цікаво, ці жгутики - це мої роботи, https://www.facebook.com/mygalyk/ 

на фейсбуці та інстаграм можна знайти за тегами #byMiNahandmade #mygalyk буду рада вас бачити))))

Інші вироби користувача
+ коментувати

8 Коментарів

  О, Надіє! Яка гарна робота! Все придивляюсь до цього пластрону. Образ дуже подобається! Жгутик за кольорами гарно підібран. Спідниця неймовірного кольору! 

Дякую, Ірино)))) Дуже приємно!

Надюша! Супер! Я чогось побоялась цього пластрону, хоча сама сорочка дуже сподобалась ще в першому анонсі. Якщо допоможешь, то поділюсь водорозчинним матеріалом ;)

Дякую, Таня)))) А чуму б і ні? Ми вже давно ніяк не зустрінемось! По "секрету" скажу, той пластрон не такий складний, як здається)))) Тільки тссс...

Ой, як же мені цей пластрон подобається! Хоч в блузці, хоч у сукні. Таки потрібно за нього братися. Надю, твоя сорочка і спідниця разом з прикрасою гарно поєдналися. І взуття - те що треба. Дуже акуратно все зроблено.

Дякую!!! Дуже приємно! Я вже уявляю цю блузу чи сукню в твоєму стилі!!! Вона така.... Чекаю на форумі) Це буде щось неповторне!!!

Дуже красива сорочка, Надіє! Вона як припала мені до душі, так і живу з цим :) Але я боюсь того пластрону. Хоча Ви і казали, що все буде ок в коментаріях і не складний зовсім, але... А от яка матерія? Звичайна сорочкова?

Дякую) Пластрон не складно робити. В мене тканина сорочкова називається, але вона прохи слизька, ковзалась при пошиві. Якщо взяти просто х/б сорочкову, то буде взагалі норм!

Цей блок не удаляти.

Зараз переглядають

Брюки класичні зі складками-стрілками

Звичайно, до піджака найкраще пасуватимуть брюки з тієї ж тканини – із запрасованими складками...

35 грн.

Бермуди традиційного крою

Колись брюки довжиною до колін були частиною колоніальної уніформи британських військових, а з...

35 грн.