Сорочка з пластроном 7/2016

• автор: НАДІЯ
  • дата: 29.08.2016
  • складність:
Подобається  8
Поділитись:

Опис

Дуже сподобалась сорочка з анонсу. Навіть захотілось зробити її блакитною, в смужечку. По стилю така сорочка мені дуже подобається. В таких моделях завжди поглиблюю виріз горловини. Але як на мене, то виріз не дуже вдалий. Шви закриті, французські, пластрон оброблений косою бейкою. Водорозчинний матеріал для пластрону пришвидчив би процес, але я не знайшла, де роздобути шматочок.

Спідниця теж пошита мною. Образ доповнює кольє жгут із бісеру.

Доречі, кому цікаво, ці жгутики - це мої роботи, https://www.facebook.com/mygalyk/ 

на фейсбуці та інстаграм можна знайти за тегами #byMiNahandmade #mygalyk буду рада вас бачити))))

Інші вироби користувача
+ коментувати

8 Коментарів

О, Надіє! Яка гарна робота! Все придивляюсь до цього пластрону. Образ дуже подобається! Жгутик за кольорами гарно підібран. Спідниця неймовірного кольору! 

Дякую, Ірино)))) Дуже приємно!

Надюша! Супер! Я чогось побоялась цього пластрону, хоча сама сорочка дуже сподобалась ще в першому анонсі. Якщо допоможешь, то поділюсь водорозчинним матеріалом ;)

Дякую, Таня)))) А чуму б і ні? Ми вже давно ніяк не зустрінемось! По "секрету" скажу, той пластрон не такий складний, як здається)))) Тільки тссс...

Ой, як же мені цей пластрон подобається! Хоч в блузці, хоч у сукні. Таки потрібно за нього братися. Надю, твоя сорочка і спідниця разом з прикрасою гарно поєдналися. І взуття - те що треба. Дуже акуратно все зроблено.

Дякую!!! Дуже приємно! Я вже уявляю цю блузу чи сукню в твоєму стилі!!! Вона така.... Чекаю на форумі) Це буде щось неповторне!!!

Дуже красива сорочка, Надіє! Вона як припала мені до душі, так і живу з цим :) Але я боюсь того пластрону. Хоча Ви і казали, що все буде ок в коментаріях і не складний зовсім, але... А от яка матерія? Звичайна сорочкова?

Дякую) Пластрон не складно робити. В мене тканина сорочкова називається, але вона прохи слизька, ковзалась при пошиві. Якщо взяти просто х/б сорочкову, то буде взагалі норм!

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Куртка-тренч с рукавами реглан

Здесь представлены все тренды в двойном размере: модная куртка-тренч с рукавами, собранными на...

39.9 грн.

Зараз переглядають

Спідниця вузького крою зі зміщеними швами

Спідниця вузького крою із зміщеними наперед боковими швами. ...

44.90 грн.

Жакет двобортний із коротким шалевим коміром

Двобортний жакет з плечовими кокетками і декоративною застібкою на талії. ...

44.90 грн.