0

Червоне пальто 8/2013

  • автор: НАДІЯ
  • дата: 15.03.2016
4
Поділитись:

Опис


Вже і зима скінчилася. А я згадала про пальто.

Давно мріяла про пальто саме за цією викрійкою, просте, затишне. Шилось досить просто. Тканина вовна. Підкладка віскоза зі слімтексом, тоненьким. При -10 було комфортно.

З усіх журналів, що в мене є, по цьому у мене найбільше відшитих моделей.

Шапки, рукавички та снуд плела сама.

Інші вироби користувача
+ коментувати

4 Коментарі

НАДІЯ! Хоч зима вже і закінчилась в цьому році, але ж вона прийде наступного року і це чудове пальто стане у нагоді! Сама теж задивлялась на цю викрійку, але все ніяк руки не дійшли.
Гарне пальто вийшло. Навіть і не помітно, що пальто з утеплювачем. Треба було і мені придбати тоненький слімтекс.
Колір подобається. Яскравий червоний на білому снігу виглядає чудово. Вам пасує!

Дякую, дуже приємно! Я вподобала слімтекс, з синтепоном тепер нехочеться нічого робити.
Додала фото, бо сайт мене більше ніж з двома фотками не пускає з першого разу ;)

ПреКрасне пальто! Теж викрійка зацікавила, хоча більше її "сестра" 102 у вкороченому світлому варіанті http://burdastyle.ua/models/zhinocha-moda/verhniy-odyag/palta/palto-ukor...
Взагалі, 8/2013 - і для мене один із найзатребуваніших випусків.

Гарні і шапка, і снуд. Найбільше вподобала варіант з хусткою на голові. Дуже стильно і жіночно.

Дякую!В мене здається, довжина по вкороченому варіанту. Чекаю твій варіант:) З твоїм неповторним шармом :) Цей номер, дійсно, мега популярний. Я з нього мабуть, скоро все перешию:)

Хіт продажу