0

Класичне пальто

  • автор: НАДІЯ
  • дата: 02.03.2016
8
Поділитись:

Опис


Вдалося, якось, купити по акції, близько 3 м чудової за якістю чернігівської шерсті. ( На пальто пішло не все, багато залишилося.) Пальто за цією викрійкою хотіла з моменту виходу журналу . Коли побачила тканину, зрозуміла, це ВОНО !!! Розмір 36. Зі змін тільки вкоротила на 10 см. Кишені, кнопки, все як у журналі. Комір з лацканами роблю не часто, якщо не сказати, що вперше. Все вийшло без проблем, з першого разу. Викрійка дуже вдала. Сказати що я дуже задоволена, це нічого не сказати !!!

Інші вироби користувача
+ коментувати

8 Коментарів

Стильное пальто!

Дякую :)

Гарне, акуратне пальто. А вишивка на обшивці....., а петелька кручена.... , а кант... --все супер,є на що подивитись!

Дякую, дуже приємно :)

А це просто стріт-шик! І всередині є на що подивитись, мені подобається таке оздоблення - вишивка, кручена петелька, кант.

Дякую! Мене захоплює сам процес обробки виворітного боку! :)

Надя, очень єлегантное, красивое пальто!:). Внутрення отделка - класс!:) Не могли бы подсказать, как Вы делаете такую вешалочку и как правильно окантовать с подкладкой такую обтачку? Если это можно.. Ну, или дать ссылку на адекватный мастер-класс. Ну, или просьба к редакторам сайта сделать мастер-класс по таким моментам!! Очень полезный будет!! Надя, на Вашу работу смотреть- любоваться. Весь вкус вот в таких вишенках на торте - сразу придаёт изделию фирменный класс.

Дякую))))  Дуже приємно!!! Написала вам повідомлення з ссилкою на майстер клас! Щодо підкладки, по окантовка - це готова коса бейка, спочатку нею обшивається підбот та обтачка, а потім вже пришивається окремо підкладка.

Хіт продажу