0

Флешмоб дніпровського клубу "МіссісШью" "Новорічний сюрприз"!

  • автор: Марія Чорна
  • дата: 28.01.2019
9
Поділитись:

Опис


Відбулася зимова зустріч клубу Місіс Шью у Дніпрі на тему Новорічний сюрприз! Цього разу ми демонстрували свої новорічні вбрання.

Чому саме таку назву ми вибрали? Під час флешмобу восени, коли ми домовлялися щодо зимової теми, більшість з нас навіть уявлення не мали, що будемо шити під ялинку))) Тобто цілковитий сюрприз) Окрім цього після традиційної фотосерії у власноруч створених вбраннях ми обмінялися невеликими, але дуже приємними подаруночками-сюрпризами в дусі таємного Санти.

Яке ж це задоволення, скажу я Вам, знов відчути себе дитиною, яка отримала бажаний сюрприз, зроблений з любов'ю!!! Серед подаруночків були й приладдя для творчості, й власноруч зроблена лялька, й прикраси для нас і оселі, і все це так чи інакше виявилось пов'язане з нашою творчістю)))

Під час підготовки до флешмобу я усвідомили, що участь в клубі- це вже дещо більше, ніж просто шиття. Ми  стали однодумцями, спільницями, радницями одна одній, не зважаючи на те, що ми дуже різні як за фахом, так і за рисами характеру. А головне, що на наших зібраннях ми відпочиваємо від буденних справ, заряджаємося й відновлюємося, підживлюємо одна одну...І це неможливо переоцінити, адже ми, дівчата, це добре разуміємо))) Бажаємо Вам натхнення в творчості у новому році від всієї нашої жіночої компанії!

Інші вироби користувача
+ коментувати

9 Коментарів

Ваші зустрічі і фотосессії -це справжне свято на форумі! Ви не уявляєте ,скільки позитиву ,творчості і натхнення дарують мені ваші флешмоби .Зразу стільки ідей в голові виникає і стільки задумок реалізується! Які ж ви всі молодці!

Дівчата, дякую Вам за те, що прийняли до свої спільноти! Побут, щоденні справи, офісна робота - все це заповнює наше життя, а десь в глибині душі завжди залишається велике та пекуче бажання щось придумувати і реалізовувати. Згодна з Тетяною, такі зустрічі надають крииила, надихають на створення нових проектів. Дуже рада знайомству)))

А мне в наших встречах нравится то, что лично я начинаю немного по-другому смотреть на некоторые вещи, стили, направления. 
Очень интересно общаться с девочками, которые в чем-то очень похожи на тебя, а в чем-то абсолютная противоположность. У каждого своя интересная жизнь, которой мы увлечены. Но наши встречи и подготовка к ним, это интересный квест, который мы все всегда удачно проходим. И который оставляет, после себя много позитива и насыщает нас положительной энергетикой творчества)))

Соглашусь со всеми)) Так приятно и интересно собираться вместе вот такой дружной компанией))) Всегда много позитива, вдохновения, идей ! Очень жду следующую встречу!

Девочки, как же классно и красиво вы выглядите!!))) Какие позитивные эмоции даже через фото чувствуются! )) Вот как я могла уже в этот раз пропустить такую встречу?)) Вы так мотивационно выглядите, что самовольно хочется к вам)) Говорите в апреле? Можно мне по секрету-что, где, когда?) Спасибо.

Дарья, конечно можно! Мы, к слову сказать, Вас вспоминали на встрече))) Так что, милости просим к нам на флешмоб 21 апреля на тему Спорт-шик! А чтобы Вы были в курсе событий, пришлите мне на почту свой номер для добавления в чат вайбера: Maria.chorna25@gmail.com. Жду с нетерпением!

Дівчата, здається, ви своєю творчістю і зустрічами заряджаєте позитивом і енергією увесь наш форум! Я так точно це відчуваю. Неймовірно приємно бачити ваші усміхнені обличчя. Надихаєте на нові проекти!

Дівчата ви неймовірні, всі ваші зусрічі це справжне свято!

Маша, мне понравилась Ваша идея, что бы встретиться не только для фотосессии, а еще на чашечкой ароматного кофе. Жизнь так быстро летить, а такие минуты остаются в памяти. Спасибо девочки!

Хіт продажу