10-й флешмоб Дніпровського клубу МісісШью: Монохром в пастельній гамі!

  • автор: Марія Чорна
  • дата: 01.06.2020
  • складність:
Подобається  8
Поділитись:

Опис


Останній день весни ми вирішили присвятити 10-му (навіть не віриться!) флешмобу нашого клубу МісісШью. Так, вже вдесяте ми ділимося з Вами своїми образами, хвилюванням та мріями! Для цієї зустрічі після доооовгих вагань ми обрали тему монохромних луків у світлих віддінках. І я сподіваюсь, що ми не прогадали! Багато дівчат, на жаль, не змогли приєднатися, хоча й підготувалися й вклали багато зусиль, адже ми мали відмінити дату флешмобу у березні через карантин. Але я маю велику надію, що ми обов'язково ще побачимо їх власні фото! Життя продовжується)))))

Інші вироби користувача
+ коментувати

8 Коментарів

Девочки-красавицы ! Снимаю шляпу перед вашей целеустремленностью !!!! Ваши работы такие разные и по стилю, и по функциональности. Но все одинаково интересные и актуальные!!!!

Спасибо, Зоечка! Я жду и твои фото!!!

Какие девушки красотки! Все такое нежное, к нам пришли олицетворения весны!

Я уже готовлю фото , очень хотелось тоже присоединится и я прилагаю все усилия , чтобы тоже поучаствовать в этом событии!

Аня, спасибо! Очень жду и ваши фото с дочуркой)))

Така ніжна фотосесія! На світлій тканині добре видно крій - всі проєкти цікаві та стильні. Бажаю вашому клубу нових зустрічей у повному складі!

Дякую, Олено! Маємо надію, що наступного разу зможуть приєднатися всі бажаючі))) І дякую вкотре Вам за допомогу з сайтом!

Будь ласка! Перепрошую, що не змогла відреагувати відразу. До речі, так звана "капча" "Я не робот" саме для нейтралізації "тролів" і спамерів зроблена, але іноді вони прориваються)

Вітаю ваш чудовий клуб з такими чудовими роботами.Які всі стильні і гарні.Ви просто перлина форуму і кожного разу створююте неймовірну атмосферу творчості і натхнення

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Жакет двубортный с баской и ремнем

Глубокий V-вырез зрительно вытягивает силуэт, а благодаря баске фигура мгновенно приобретает...

39.9 грн.

Зараз переглядають

Костюм вінтажний зі спецвипуску Burda Moden 1955/56

Яка фігура! Жакет з баскою і плавними рельєфними швами формує граційний силует з тонкою талією....

39.90 грн.

Пуловер з коміром-гольфом і баскою

Замінимо спідницю на баску з глибокими складками спереду, а планку горловини - на комір гольф, і...

39.90 грн.