0
Акція 1+1=3

Флешмоб Дніпровського клубу Street style Fashion week!

  • автор: Марія Чорна
  • дата: 29.04.2024
2
Поділитись:

Опис


Нещодавно відбулася весняна зустріч Дніпровського клубу МісісШию з дуже цікаво й незвичною темою- Street style Fashion week! Але для наших мегатворчих дівчат немає  нічого неможливого: як бачите, тема розкрита майстерно, всебічно та дуже креативно. Зичайно, кожна побачила у Street style свій неповторний образ, у когось він вийшов більш брутальний, у когось- класичний або вінтажний, а у когось- меганіжний та сексуальний. Але, безумовно, кожен образ мав свою рдзинку й був продуманий до дрібниціь! Саме в таких вбраннях ми би пішли на фешн показ, якби він відбувся у нашому рідному Дніпрі))) 

Фотосесія пройшла в центральний частині міста, в якій ви можете побачити сучасну архітектуру Дніпра. Саме сучасні будівлі стали шикарним доповненням для наших стильних леді!

Напередодні зустрічі вібувся черговий ворожий приліт у місто, настрій був дуже пригнічений. Але ми все ж таки вирішили реалізувати задумане, не дали ворогу нас зламати, і зовсім не пошкодували про це.!Ми з дівчатами помітили, що наші флешмоби не тільки надихають нас на творчі успіхи, але і мають психотерапевтичний ефет. Адже у обстановці нестабільності й небезпеки так цінно мати острівок краси, розуміння й релаксу, що так необхудно нам, жінкам. 

Детельні описи окремих учасниць ви можете побачити тут в окремих дописах, а також у інстаграмі клубу missis.shyu.

Всім бажаємо гарної і безпечної весни!

Інші вироби користувача
+ коментувати

2 Коментарі

Любі дніпрянки, ви дійсно неймовірні - красиві і сильні. Тримайтеся ви і ваше прекрасне місто!

Дякуємо, Олено!!!

Зачекайте будь-ласка