0
Акція 1+1=3

Сапфірове весілля в білому! Жіночий костюм й дитяча сукня

  • автор: Марія Чорна
  • дата: 05.09.2019
6
Поділитись:

Опис


Хочу поділитися черговим family look , який був присвячений святкуванню 45 річчя весілля моїх батьків. Тканина італійський бавовняний жаккард з вафельною структурою. Сукню мама не захотіла, замовила переробити цю відому модель на костюм для більш зручного комбінування у подальшому, що я і зробила. На блузі вшила блискавку наскрізь для зручності. Костюм вийшов святковий та зручний одночасно, мама задоволена. Єдиний недолік- він мнеться, але тут нічого не поробиш. Дитяча сукня взагалі вийшла бомбезна, як на мою думку))) Модель 130 из 9/2018. Сукня без будь-яких змін, золотистий кант й золоті ґудзики дуже прикрасили сукню! Планую її також юзати й в холодну пору з водолазкою. Святом всі задоволені, а головне батьки були щасливі)))

Інші вироби користувача
+ коментувати

6 Коментарів

Які ж всі чарівні та святкові! Щастя та здоров'я батькам :) (Бомбезне все: і костюм, і сукня, і настрій)

Дякую, Світланко!!!

Ну наконец-то, Машенька, мы увидели твои творения!;))) Это никто не знает, а я проговорюсь, что всю эту красоту (в т.ч. и флешмоб) ты сшила в кратчайшие сроки!;))) Класс! Мама - красотка, а Бусинка - настоящая звездочка и мамина копия (ну боевой характер - так точно!) ;)))) Машуля, ты большая умничка!)))

Спасибо, Мариночка! Да, у меня был 2-недельный шейный флешмоб нон-стоп, сразу 4 вещи. Но полученные эмоции в результате того стоили! А доченька у меня и правда боец))) похлеще мамы будет))

Маріє, бажаю міцного здоров'я вашим батькам і ще багато років разом! Так приємно бачити щасливі пари, особливо старших людей.

Прекрасне вбрання для мами та доньки)

Дякую, Олено! Дійсно, дуже тішуся, коли бачу щасливу літню пару...


Зачекайте будь-ласка