0
Акція 1+1=3

Образ з екошкіри та animal принт

  • автор: НАДІЯ
  • дата: 31.01.2020
6
Поділитись:

Опис


10 зустріч клубу "Fashion capital UA" Привіт швейний світ)))) На вже 10-тій творчій зустрічі в нас була обширна тема, екошкіра, екозамша і animal принт. Хоч нас зібралось і не багато, але ми охопили всі запропоновані варіанти))) Хоч шкіра зараз і на піку популярності, суконь і сорочок ми не побачили)) дівчата обрали більш носибельні варіанти та пошили стильні брючки. Олена нам продемонструвала замшеву сукню. А Світлана не зупинилась лише на брючках і доповнила образ "зебровою" сорочкою за улюбленою викрійкою. А я, як завжди, не могла не прилаштувати залишки тканини і пошила чергового капелюшка)) Ну правда ж, їх забагато не буває! Всі разом ми виглядали стильно та яскраво! А хто ще не приєднався до нас, ми вас чекаємо;)

Інші вироби користувача
+ коментувати

6 Коментарів

Всі образи дійсно дуже стильні та яскраві. Ви молодці, що не побоялися працювати з цими непростими матеріалами. Дякую за показ, всі такі гарні)

Дякую)))

Ддівчата, ви сміливо, обрали таку складну тему, я ось ніяк не наважився на шкіру. Сьогодні ось купила брючки з екошкіри, бо не захотіла ризикувати))) Так що я вам аплодую) В нас також буде 10 зустріч, а тема Стильний монохром у пастельній гамі.

Дякую! У вас зустрічі частіше)) а тема цікава, чекаємо на показ)))

Девочки, вы красотки-умнички!;))) А я, судя по всему, пропустила вашу дату встречи...:(((  Я даже платьице пошила специально для этой встречи... Ну, ничего, сделаю хоть пару фото и присоединюсь к вам на форуме;))))

Ух ти! Давайте, вже показуйте))) Обіцяємо, інформувати краще;)

Зачекайте будь-ласка