0

Сукня в квіточку для зустрічі клубу

  • автор: НАДІЯ
  • дата: 22.07.2020
8
Поділитись:

Опис


Вітаю! Цього разу тема зустрічі була дуже літньою! Сукня в квіточку! Сподіваюсь дівчата покажуть свої сукні самі, більш детально! Але всі були неймовірно гарні! Ця післякарантинна зустріч стала справжнім ковточком свіжого повітря! Ми не могли натішитись спілкуванням. Приєднуйтесь, хто не з нами! Сукня майже без змін. Подовжила пілочку та спинку на кілька см. Взяла на розмір більшу викрійку. Застібку перенесла в боковий шов. Спідниця якраз помістилась в ширину тканини. Все точно по журналу, складки потім призборювання. Ліф і рукава на підкладці. Тканина сатин, з запасів, в достатній кількості ніби чекала саме цю сукню. Думаю ці рукавчики швидко стануть не актуальними, але ж так мило.

Інші вироби користувача
+ коментувати

8 Коментарів

Чудова сукня! А рукавчики можна буде потім прибрати) Тканина ніби створена для цієї сукні -  робить її саме стильною, без надлишку наївності.

Дякую! Про рукава теж так подумала)

Красивый принт,"фонарики" получились  милыми, удачными по пропорции)))Платье смотрится стильно и эффектно, Вам очень идет!

Дякую! Дуже приємно!

Гарна сукня і тканина для неї так чудово підходить!

Дуже дякую) Тканина до пошиття мені здавалась "ніякою", а вийшло не погано)))

Оце так квітник! Такі красиві сукні в усіх дівчат. Надю, твоя в чорно-білій гамі - мила, урочиста, графічна. Красива тканина і модель. Туфельки класні)

 

Дякую, Олено! Дуже приємно! З туфлями, взагалі, окрема історія! Ні до чого не пасують! Нарешті стали в нагоді))))

Хіт продажу