0

Пуловер "Біскайський залив"

  • автор: Таня Зосімова
  • дата: 17.03.2016
11
Поділитись:

Опис


Пока мой любимый цвет в тренде, решила связать еще один свитер на каждый день. Насыщеный оттенок темно-бирюзового и простая модель из неоднородной пряжи    выгодно подчеркнули косы. Модель нашла на сайте журнала "Верена" под номером 404. Но от оригинала (фото прилагаю) остались только косы. Рукава летучая мышь пришлось изменить , т.к. для меня они не очень удобны (слишком широкие и плохо влазят в узкие рукава верхней одежды) + я люблю удлинненый рукав на свитерах. Горловину вместо резинки оформила косичкой, по низу изделия добавила кружево, связаное крючком. Вообщем, получился свободный, удобный и уютный пуловерчик. 

Інші вироби користувача
+ коментувати

11 Коментарів

Таня, какие у вас работы красивые!!! Все-все!
И фантазия, и исполнение - выше всяких похвал!

Спасибо, Лора! А Вы где пропали?! Хочется увидеть и Ваши обновки ;)

Дуже гарно! Однозначно краже за оригінал :) Колір просто чудо!

Дякую, Надюша!!

Таня,очень талантливые работы!Чувствуется рука мастера-наверное спец.худ.образование,каждая вещь удачна по пропорциям,а ведь это делает модель классной.Качество -превосходное!Любуюсь!

Marina, огромное спасибо! За то, что обращаете внимание на мои работы и находите время написать коментарий. Я аматор, спец. худ. образования не имею, все делаю интуитивно методом проб и ошибок. Поэтому мне очень важно мнение со стороны людей с хорошим вкусом.

Який багатий колір! Як добре вміти в'язати і спицями, і гачком. Можна тільки глянувши на фото моделі таку красу створити власноруч. А широкі рукави - то красиво, але не зовсім практично іноді. Таню, бачу, ви надихнулися моделлю з Верени. А з яких ще журналів ви берете ідеї чи описи? А то в мене найулюбленіша Верена. Іноді беру дещо з Діани, особливо зі спецвипусків по шапкам. По Сабріні частіше в'язала раніше. До речі, Діана взагалі багата на спецвипуски - є саме по плетінню гачком.

Олено, 90% моіх робіт, це плід моєі фантазіі. Зазвичай я не користуюсь журналами, але іноді мені приходить розсилка з Верени і тоді вже нікуди діватись (щось та сплету із запропонованого). Описи мені не потрібні, достатньо якісного фото. Але для своіх майстер-класів іноді використовую схеми з інтернету, бо не всі розуміють опис ( просять ще додати схему).

Таню, дякую за відповідь!Зрозуміло. А я все по схемах та описах плету зазвичай:)

Олено, якщо колись забажаєте сплести щось з мого "репертуару" з задоволенням викладу майстер - клас.

Таню, подобається мені ваш "репертуар" дуже:) Дякую за пропозицію, буду мати на увазі.

Хіт продажу