0
Акція 1+1=3

Перемога!!! Ура!

  • автор: Таня Зосімова
  • дата: 05.09.2016
19
Поділитись:

Опис


... Я що сплю?! Ні? А чому тоді такі дивні відчуття, наче сплю...

        Любі моі форумчанки і всі причетні до цього проекту!

Запрошую Вас розділити зі мною мою маленьку-велику перемогу к конкурсі "#хочувжурнал".

   По-перше, хочу подякувати редакціі, яка звернула увагу на мою роботу і гідно оцінила іі. ( Я дійсно, дуже старалась). Уявляю, як було важко, з такоі кількості претендентів, вибрати одного.

   По-друге, хочу подякувати форумчанкам за такі теплі і  яскраві коментарі, ви навіть не уявляєте, як вони окриляють. Ваша підтримка - це вже перемога для мене. Без Вас я б ніколи б не досягла тих вершин майстерності, які допомогли мені перемогти!

   По-третє, хочу подякувати своім конкуренткам. Дівчата, це завдяки Вам, я кожен день піднімала собі  планку і намагалась досягти досконалості у шитті. Саме Ваші чудові вироби, спонукали йти далі без зупину. Я вважаю, що не тільки моя робота заслуговує публікаціі в улюбленому журналі. Ваші роботи не меньш гідні, просто цього разу мені трішечки більше повезло (мабуть допомогла підтримка інших форумчанок, які щіро бажали мені перемоги). Тому не опускайте рук і продовжуйте йти до мети, тим більше, що конкурс триватиме й далі. Я впевнена, якщо вперто крокувати до мріі, то вона обов'язково здійсниться.

     Ще раз,  всім дякую! Дуже Вас всіх люблю!!!   

Інші вироби користувача
+ коментувати

19 Коментарів

  Таню, щиро вітаю з перемогою! Гідна  робота! Ваша наполеглевість  та завзятість привели до перемоги.

  Продовжуйте й  надалі вражати форумчанок своїми виробами! Натхнення та творчих ідей!

Дякую, Іро! Досі не вірю, что це трапилось. Чекала і на Вашу участьу конкурсі, у Вас стільки достойних робіт.

Де це? Де це вже розповідають про перемогу? Я, як завжди, останньою дізнаюся?! Піду шукати та насолоджуватись...Тетяночко! Вітаю з першою перемогою на сайті! Бажаю щиро, щоб вона тебе окриляла та надихнула на нові рукотворні шедеври!Вболівала за тебе! Своєю працею ти заслужила перемогу. Ура!!!

Дякую, Танюша! Мені здається, що цю перемогу вибороли для мене ви і інши форумчанки. Стільки дівчат  вболювали за мене, писали такі чудові коментарі, надихали , а мені залишалось  лише  просто шити. Такоі арміі прихільників у мене в житті не було, я у захваті від такоі уваги до себе. Відчуваю себе якоюсь зіркою, окриленою надхненням. Неймовірне відчуття;)

Таню!!!!! Ура!!! Я так радію, неначе це моя перемога!) А все тому, що дуже- дуже цього чекала! Не може така талановита і креативна людина залишитися без нагороди!!! Щиро вітаю!!! 

Лора, дякую! Частинка цієі перемоги дійсно Ваша. Я завжди відчувала Вашу підтримку, хочь і на відстані. Ваші роботи спонукали мене шити і шити наві моделі, за це я Вам дуже вдячна. Дякую!!!

Таню, а я казала, що жакет-спенсер - впевнена заявка на перемогу. Як у воду дивилася:) Вітаю із заслуженою перемогою! 

Олено, не можу знайти слів, щоб подякувати Вам особисто. Це ж Ви (мабуть і не підозрюючі) пробудили в мені сплячий швацький талант. Завдяки Вашим роботам й коментарям я повірила в те, що  і я , людина з єкономічною освітою, яка ніколи навіть на курси по шиттю не ходила зможе шити такі складні речі. Я прийшла на сайт з в'язанням і простими спідничками в складочку, а вже через кілька місяців, крокуючи Вашими порадами здивувала сама себе ;). Щіро Вам вдячна за цю перемогу, вона моя завдяки вашій підтримці!

Танюша, я ещё раз от всего сердца поздравляю Вас с такой блестящей победой! Работы у Вас все очень интересные, разноплановые, яркие, а это лишний раз доказывает Ваше мастерство!

Желаю, Вам Творческого Вдохновения!!!

 

Спасибо огромное! Очень приятно читать такие искренние поздравления. Второй день нахожусь в состоянии эйфории и восторга, столько поздравлений, столько комплиментов! А ведь я просто сшила себе жакет. Кто бы мог подумать, что будет такой эффект. Я счастлива! Творческих идей в голове море! Вдохновения теперь года на три хватит, не меньше ;).

Вітаю з перемогою, Таню!Ви її заслужили. Надихайте нас і надалі своїми гарними оригінальними творіннями.

Дякую, georgina! Тепер чекатиму і від Вас нових виробів, я шукаю надхнення на форумі і кожен раз знаходжу його у новинках форумчанок ;).

А я гадала, що сукня перемогла :) Тільки з коментарів випливло, що це був жакет :) Вітаю!

Дякую, Світлано! Сукня може б і виграла, як би я жакет не зшила ;) 

А я гадала, що сукня перемогла :) Тільки з коментарів випливло, що це був жакет :) Вітаю!

Я так за Вас рада! Победа честная и заслуженная. Уверенна, что теперь Ваш творческий запал разгорится еще сильнее и ярче, а уже в ближайшем будущем нас ожидают новые чудесные творения в Вашем исполнении. Творческих успехов и  свершений!

Спасибо, Наталья! Я тронута до глубины души. Даже представить себе не могла, что найду на сайте столько искренних и талантливых друзей, которые разделят со мной мою победу. Обещаю удивлять вас и дальше. Теперь буду болеть за вас! Искренне желаю и вам ощутить этот неповторимый вкус победы (конкурс продолжается и у вас есть шанс, не упустите;)

Тетяна, я трохи із запізненням, але не привітати не могла!) Ви як ніхто заслуговуєте на цю перемогу, і навіть не жакет у цьому винной, а всі Ваші прекрасні роботи! Так тримати! Дуже за Вас рада! І ще раз - вітаю!

Дякую, Надюша! Я вже почала хвилюватись, де Ви пропали?!

 Моя перемога відчасті й Ваша заслуга. Абсолютно всі ваші роботи і фотографіі слугували для мене неаби яким надхненням. Скажу відверто, вболювала за Вас ;). Вірю, що Ваша перемога вже  близько, хоча для мене Ви давно ідеал. Буду й далі з нетерпінням чекати Ваших нових шедеврів і вболювати за Вас у наступному турі конкурсу :)

Зачекайте будь-ласка