0

Виноградний жакетик

  • автор: Таня Зосімова
  • дата: 22.03.2016
7
Поділитись:

Опис


Жакет связала из очень мягкой мериносовой шерсти. На размер 38 ушло 500 грамм - 4 мотка основного цвета и 1 моток меланжа. Меланж malabrigo оправдал свою стоимость, нитка не дешевая, но в работе ведет себя великолепно, да и выглядит шикарно. Описание винограда можна просмотреть в разделе мастер - класов.

http://burdastyle.ua/masterclasses/prykrasa-dlya-odyagu-vynograd-spletenyy-gachkom

Інші вироби користувача
+ коментувати

7 Коментарів

Таню, ну яка ж краса. Ви просто приклад того, що трикотаж може бути стильним. З брюками чудовий комплект, ще й сумочка в тему. Захоплююся вашою фантазією і майстерністю.

Ви не перестаєте нас дивувати! Дуже гарно, і не звичайно!

Дякую, дівчата! Саме ця сумочка і надихнула мене зробити виноград, бо кожен раз перед виходом я ігнорувала іі. Тепер вона счастлива, бо тягаю іі на роботу кожен день ;)

Тетяно! Ваша швидкість в'язання вражає! А ідеї, що до Вас приходять, сповнені гармонії та краси. Гарно, оригінально, стильно!

Дякую, Іро! Всі моі друзі теж кажуть, що я в'яжу зі швидкістю 100 км за годину ;). А ,насправді, 25-ти річний досвід дається в знаки. В 15 мені подруга подарувала "Verena", ще тоді без переклада. От з неі все і почалось ( я досі зберігаю іі - вже дуже старенький журнал ). А ідеі беру у природи, я обожню квіти ,тому так багато рослинних мотивів і природніх кольорів в моіх роботах.

Жакет-просто весенняя очаровашка с карманчиком!Дуже гарнесенько!

Спасибо, Marina! Да , очень хочется уже настоящего тепла ,вот и выдумываю веселые жакеты ;)

Хіт продажу