0

З Новим роком!!!

  • автор: Таня Зосімова
  • дата: 30.12.2017
12
Поділитись:

Опис


   Шановні та любі мої форумчанки та всі, хто має відношення до ФФ!

Хочу привітати Вас з Новим роком і побажати натхнення, творчих успіхів і багато, багато нових витворів вашими невгамовними золотими ручками!        Враховуючи, що наступний рік - це рік собаки, а собака- це поки що найнадійніший друг на Землі, сподіваюсь, що в наступному році в нас з‘являться ще нові справжні друзі, одержимі шиттям. Бо, такої кількості вірних улюбленій справі друзів, я маю лише на ФФ, хоча з більшистю й в життя не разу не зустрічалась:), але це не перешкода. Люблю Вас, ціную і вірю , що в наступному році ми ще не раз здивуємо один одного!

Щасливого Нового року!!! 

Інші вироби користувача
+ коментувати

12 Коментарів

Танюшо, щиро дякую за привітання і дякую за твою натхненну творчість, яку ми маємо радість споглядати на фотофорумі. Своїми проектами, коментарями і добрим настроєм ти зігріваєш багато сердець, я впевнена. А вже скільки оригінальних ідей у бездоганному виконанні ми побачили і не перелічити.

З прийдешніми святами!

Дякую, Олено! Передчуваю, що в прийдешнему році станеться неймовірна кількість сюрпризів на ФФ, а інтуіція мене ще ніколи не підводила:) З Новим роком! З нетерпінням чекаю зустрічі в Наступному році! 

Тетяно! Дякую за вітання! Я теж дуже люблю наш сайт за неймовірні творчі ідеі, за дружне спілкування, за можливість показати свої роботи.В журналі моделі виглядають дуже класно , але мені набагато більше подобається розглядати пошиті моделі на реальних жінках , читати , як шла робота над моделлю.Тож бажаю і Вам в новому році творчих успіхів і здіснення Вашіх мрій! 

Дякую, Таню! Я з вами абсолютно згодна! Бажаю вам всього самого найкращого і чекаю на ФФ у наступному році!!!

 

 

  Таню! Дякую за такі теплі побажання! І Вас вітаю з Новим роком! Бажаю творчої наснаги, втілення багатьох цікавих ідей!  

,Іро, дякую! З Новим роком! Хочу,  щоб усі ваші мрії на наступний рік неодмінно втілелись у життя, а вони у вас є, я точно знаю:) Зі святом! Вже сумую, до зустрічи у наступному році!

 

Тетянко, люба, з Новим роком! У мене також передчуття чогось казкового і незабутнього! Можливо, навіть, великої зустрічі форумчанок! Як думаєш?
Дякую за побажання! Нехай наші мрії здійсняться!
(Цуцик твій?)

Лора, з Новим роком! Про зустріч форумчанок, не те, що думаю, а мрію кожного дня!!! Сподіваюсь, що ця мрія неодмінно здійниться саме в цьому році! 

Цуцик не мій, все ніяк не наважусь завести:) Вагаюсь між котиком та песиком:)

Тобі треба кішечку або собачку, щоб мати подружку в чоловічому царстві) 

Це точно, Лора! Ти права:)

Таню, вітаю з Новим роком! :) Бажаю більше нових мрій та задумів, щоб коли вони здійснювались, Ви були кожного разу щасливішою :) Після слів, що собака - це найнадійніший друг, мені спала на думку назва мультфільму "Бос Молокосос". Можливо, буде час подивитися та посміхнутися :) П.С. Діти - найкращі друзі (або донечка).

 

 

Дякую, Світлано! Творчого та натхненного Нового року! Бажаю, щоб ви й надали радували нас своїми, особливо дитячими виробами, іх так мало на нашому ФФ. А мультик обов‘язково передивлюсь:)