0

Сорочка в ковбойському стилі

  • автор: Таня Зосімова
  • дата: 29.05.2016
13
Поділитись:

Опис


    Сьогодні хочу влаштувати Вам доприм'єрний показ. Чому доприм'єрний?! А тому, що ця сорочка з червневого випуску 2016 року, якого ще немає у продажу. Як це можливо?! Дуже просто. Виявляється статті та викрійки з майбутніх номерів завантажують на сайт раніше, ніж виходить друкована версія журналу. Так,ще на початку травня переглядаючи перший анонс червневого номеру Бурда, нам з сином дуже сподобалась "Сорочка в ковбойському стилі на кнопках". Замовили онлайн-викрійку і через кілька днів отримали повідомлення, що нові викрійкі вже доступні для завантаження.

Сорочка вийшла дуже класна. Шила на розмір 44. У викрійці нічого не змінювала, лише відмовилась від прорізних кишень, побоялась, що не встигну до Дня Києва дошити, сину дуже кортіло вдягти на свято. 

   Ось така у нас Бурдазалежна родина, шиємо речі не тільки з минулих випусків, а вже й із майбутніх ;) завдяки сайту і команді Burda Style!

Дякуємо за такі можливості !!!

Інші вироби користувача
+ коментувати

13 Коментарів

Тетяно! Ваша швидкість та якість виконання вражає! Коли Ви все встигаєте, маючи трьох синів? Сорочка класна!!! Дуже личить юному гитаристу та скрипалю. Мабуть, був дуже задоволений! У Вас гарні діти.
У мене двоє дітей (донька та син), але часу катастрофічно бракує. Багато речей, які хочеться пошити, так і залишаються тільки омріяними.
Бажаю успіху у конкурсі!

Іро, дякую! Відверто кажучі, не встигаю й половини від того, що б хотілося зробити. Але якщо щось починаю робити, то вже як кажуть, без гальм - зупинитись не можу, хочеться побачити кінцевий результат.
Кожен раз милуюсь Вашею донькою, Вам пощастило мати таку красуню. (Колись я думала, що у мене буде син та донька, але все склалося по-іншому, маю тільки хлопців ;)

Дякую велике, Таню! Прочитала доньці Ваш коментар, так вона аж розквітла! Діти - наше натхнення, наша радість і любов! Дівчата, хлопці - немає різниці, всі наші любимі.

Таню, приємно познайомитися із ще одним вашим сином. Мамі компліменти за нову сорочку і за такого красеня:) Він у вас музикант, виявляється. У вашій сім'ї у всіх свої таланти. Сорочка гарно пошита. Цікаве поднання тканин. Зазвичай непросто суміщати різні візерунки, та у вас вийшло дуже вдало. А де і з якого приводу був музичний виступ?

Дякую, Олено! Так, трішки музикант, трішки художник і тришки історик. Одним словом - гримуча суміш ;)
Концерт відбувався на ціх вихідних у гіпермаркеті "Караван", тому так і поспішала дошити. У нас останні вихідні травня святкують День Киева. Квітнуть каштани і включають всі фонтани . Місто стає казковим.

Таню!Дуже вдала сорочка!Чоловічі речі потребують багато майстерності і праці-відмінний результат!А син-дійсно красень,відчувається і музичність натури і гримуча суміш :):)

Дякую, Marina! Згодна з Вами, чоловічі речі мені шити набагато складніше, але я обожнюю своіх синів і готова на всі іхні забаганки ;)

У талановитої мами і діти талановиті!!! Яке це щастя! Таню, мені дуже сподобалося поєднання тканин, тепер буду шукати щось подібне.) Як завжди бездоганне виконання! І сорочки, і парубка! )))

Дякую, Лора! Такі компліменти ;) , незабаром почну зазнаватись ;). З тканиною дійсно повезло, прийшли і одразу знайшли те, що треба. Зазвичай, доводиьься шукати по різних магазинах.

Татьяна, рубашка отличная!Сыну очень подходит, такой стильный хиппи.

Дуже дякую, Олено! Мені важлива думка майстрині, яка шиє саме чоловічі моделі. А син мені теж в цій сорочці на хіппі схожий, особливо на ч/б фото ;)

Стильнюща сорочка!!! Респект! А з майбутнього номера, це взагалі круто))))

Дякую, Надюша! Так, ось такі нетеплячі. Насправді, просто чоловічих моделей недостатній вибір, тому і хопаю, як тільки побачу нову викрійку. Іноді хочетьсяі шити не тільки жіноче ;)

Хіт продажу