0

Вінтаж від Burda 1965. Костюм у стилі "Ретро".

  • автор: Таня Зосімова
  • дата: 31.07.2017
27
Поділитись:

Опис


   Не розумію чому, але мене завжди приваблюють речі у стилі Ретро. Чи то я щось забула у минулому столітті, чи то мода була більш витончена - не знаю. Але, як тільки у нових випусках Бурда з'являються вінтажні моделі давно минулих років, одразу розумію - це мое, пошию неодмінно!

     Вінтажний стиль в одязі або Стиль Ретро - це екстравагантний і дуже цікавий стиль, заснований на раритетних або просто старомодних речах минулих років. Багато сучасних дизайнерів використовують елементи цього стилю. Завдяки ним, одяг гарно підкреслює фігуру, а це в свою чергу приносить новим колекціям неймовірну популярність. 

Тому, вважаю, що речі у стилі Ретро займають не останне місце у Світі моди і допомогають своїм власникам без слів розповісти оточуючим про витончений смак і стиль в одязі. 

Так, щось мене понесло:) Про моду можу розповідати годинами, але сьогодні треба повернутись до мого костюму.

       І так, почну с того, що викрійку вінтажної сукні, як тільки побачила в журналі, одразу поклала на поличку бажань пошити. Але, спокою не давав жакет, який був у випуску Бурда 1965, разом з цією сукнею. Дуже хотілось пошити саме костюм, щоб був довершений образ (саме цього вимагає ретро-стиль). Довго роздивлялась той фрагмент жакету, який тільки частково було видно на фото. Приблизно зрозумівши, що потрібно, полізла у розділ викрійок на сайті, бо точно знала, що там  знайду те, що мені треба. Ідеально підійшла викрійка жакету 114 з 2/2014 випуску.

Модель для невисоких , тому у викрійці не довелось нічого змінювати. Відмовилась від манжетів і кишень, намагаючись максимально адаптувати модель до бажаного ретро-жакету. Блискавку замінила пришивними кнопками-метеликами і всі внутрішні зрізи обробила косою бейкою. 

Тепер, пару слів про сукню. Олена Рапова випередила мене, пошивши першою цю сукню. Але це мені було на руку. Я завжди перед початком шиття нової речі заглядаю на наш ФФ, може хтось вже зшив модель, яку я тільки збираюсь робити. Наші форумчанки дуже гарно пишуть описи, тому я завжди використовую їх як шпаргалки. Олена запевнила, що викрійка ідеальна, а сукня зручна. Тому всі сумніви були остаточно розвіяні (за це Олені окреме "Дякую!").

      На костюм вистачило 2 м принтованого котону з еластаном. Думаю для Вас не новина, що з тканин такого сучасного  складу виходять дуже комфортні речі. Еластан де треба підтягує, а де потрібен простір для рухів - гарно розтягується. Тому, і мій костюм, маючи приталений сілует зовсім не стримує мене. А це погодьтесь, в сучасному активному житті не зайве. Адже маєш елегантний вигляд і при цьому можеш цілий день "стрибати й бігати " на роботі, знаючи, що у ввечері твій костюм буде так саме мати привабливий вигляд (минимум зім'ятості, максимум комфорту). Так що ввечері, можна ще й в ресторан і на танці:).

Ну, що притомила я Вас. Дякую всім, хто дочитав до кінця. 

Всім гарного настрою і безмежного творчого натхнення!!! А, мало не забула, я ж знову #хочувжурнал , бо життя свого не уявляю без флешмобів і конкурсів:)

Інші вироби користувача
+ коментувати

27 Коментарів

О, Таню! Яка краса! Тільки зайшла на форум, а тут - ТАКЕ! Чарівний ретро-стиь дуже тобі до лиця. Навіть не знаю, як описати своє задоволення від твоєї роботи та тендітних світлин. Акуратно, стильно, вишукано. Фантастіш, панове, фантастіш! Бажаю перемоги в конкурсі.

Данке шон!!! Танюшка, дякую тобі! Дуже люблю твої коментарі, така горда всім своїм вдома читаю:) щоб знали з ким в одній хаті живуть:)

Ух, какая красивая работа!!! Очень люблю старые журналы за красоту и женственность. Таня, у Вас очень красиво обработаны срезы на жакете, подскажите, где можно почитать или посмотреть как правильно это делать? Я еще не волшебник, но очень хочу научиться :) Заранее большое спасибо!  

Спасибо, Марина! Думаю смогу Вас научить правильно и красиво обрабатывать внутренние срезы. Постараюсь на этой недели выложить Мастер-класс:) Пишите любые вопросы, без стеснений, даже если они Вам кажутся банальными, я с огромным удовольствием поделюсь своим опытом, мне одной столько не нужно:)

Спасибо большое! Буду с нетерпением ждать!;)))

Супер! Обожнюю, коли шви оброблені саме таким способом.

Дякую, Світлано! Я не дуже люблю возитись з цим способом, але кожен раз розумію, що не дарма витратила стільки часу:)

Дуже гарна робота! Оригінально, акуратно і зі смаком! А я ще й дивлюсь - такий цікавий костюм, а чому ж на конкурс не виставляєте...А потім відкрила сторінку, прочитала текст і побачила, що все ж таки костюм бере участь в конкурсі. Бажаю успіху!

Дякую, Yuliana! 

Таню - Таню! Що ж ти робиш?! І як тепер спокійно спати? 

Неймовірно гарний костюм, красиві фото, і ти на них така романтична! Обробка, деталі, метелики... Мммм.... Однозначно заслуговуєш на перемогу! Буду вболівати!

 

Дякую, Лора! Думала не втигну, бо розкроїла одразу всі свої "хотелки". А тепер не знаю за що хвататись, все хочеться швидше пошити . От і доводиться тепер ночами не спати. Ну, тобі це знайомо:)

Таню, тобі, як нікому пасують такі витончені вінтажні силуети. Тендітна жіночна фігура делікатно підкреслена чудовою сукнею.

Ти так вірно примітила, що для справжнього ретро образу повинен бути комплект із жакетом. Ти вдало підібрала викрійку і для нього. А вже якість роботи - просто пісня з цими картатими бейками.

А те, що тканина зеластаном, дуже добре для відчуття повного комфорту.

І хто сказав, що двічі в одне місце не прилітає?))) Бажаю успіху в конкурсі!

Дякую, Олено! Все завдяки ФФ. Ось маю таку красу, сукню у тебе вподбала, а кольорові бейки у Надійки . Ось і зліпила все до купи, за що Вам,  всім форумчанкам,  безмежно вдячна! Де б я ще взяла б стільки чудових ідей і натхнення! 

Танюша, ти чарівна)))) Стильний костюмчик, обожнюю комплекти з жакетиками)))) Незнала б тебе особисто, ніколи б неподумала, що ти мініатюрного зросту))) На фото просто модель з подіуму))))))

Дякую, Надюша! Я саме себе не впізнаю;) А тобі, як і Олені окреме"дякую", скористалась твоєю "фішкою" і обробила внутрішні зрізи, як ти , косою бейкою. Дуже класно вийшло, все завдяки тобі!

Дякую))) в тебе дуже гарно вийшло, дивлюсь, таке знайоме,  ніби це я в тебе ідею взяла)))

Таню, у Марини питання просто по темі твого проекту. В статті про обробку зрізів вона просить порадити - косу бейку пришивати до зшивання деталей чи після. 

Таню, буду дуже вдячна, якщо даш відповідь тут 

https://burdastyle.ua/encyclopedia/anatomiya-modeli/konstruyuvannyamodel...

Олено, відповіла :) По ссилці 

 

Танюшо, дуже дякую:)

Навряд чи я додам щось нове - тут уже багато гарних відгуків ))

Скажу тільки, що дивлюсь і не надивлюсь на елегантні фото в стилі леді лайк - очей не відірвати! ))

Дякую, Людо!!! Кажіть, кажіть - мене Ваші коментарі знаєте як окриляють! Для мене це нацбільший стимул щось робити, дякую!

Ой, мені так подобаються сукні-футляри! В них такий витончений силует... Та ще й жакет з найцікавіших. Дуже сподобався Ваш костюм :)

Дякую, Світлано! Думаю такий костюм Вам теж дуже пасуватиме, враховуючи Ваш стиль в одязі і струнку фігуру. Тому приеднуйтесь:) чекатиму на Ваш варіант. 

Щось влітку важко знайти час на шиття :( Поки що тільки дитяче потроху йде, але є надія на те, що восени та взимку буде простіше :) Поруч з гарячою чашкою кави або чаю... Ммм, вже недовго залишилося! І так, я надаю перевагу саме футлярам - будь-яка фігура виглядатиме прекрасно!

Абсолютно згодна, Света! Чекатиму на Ваші футляри !

Дуже гарна і акуратна робота. Маєте всі шанси на перемогу , чого Вам і бажаю.

Дякую! Дуже приємно мати підтримку інших майстринь, це надає мені впевненості, яка мені так потрібна! 

Хіт продажу