0

MAXIсукня на пікнік

  • автор: Таня Зосімова
  • дата: 20.06.2018
17
Поділитись:

Опис


    Чудова нагода випала мені на початку літа  -  пошити зручну довгу сукню, дякую за це Одесському швейному клубу «Девочки с иголочкой»! Саме вони проводили черговий ФлешМоб «ШьёмMAXIплатье на пикник». Мої старання були не дарма, Я отримала Приз глядацьких симпатий!!! Дякую всім, хто вболівав! 

     Тепер,  що до самої сукні, шила я ії по викрійці 101 з 06/2010 випуску. Ця викрійка для невисоких, тому розмір 17 на мої 155 см зросту сіло як треба! На спині немає «парашута», довжина правильна, посадка ідеальна, підгонки «0»,  тому час на пошиття мінімальний. А от з гудзиками часу знадобилось трішки більше, бо по натурі я «жадина» і вигребла всі, що були у магазині - 90 гудзиків з натурального перламутру;) Пришивала вручну три дні, думала вже снитися будут, але ні , минулося;)

Інші вироби користувача
+ коментувати

17 Коментарів

Як красиво! Такий оригінальний принт і так круто обіграний в сукні! А ґудзики - геніальний акомпанемент! Вони майстерно врівноважують низ і самі по собі, як дорогоцінна прикраса!

P.S. Окремий комплімент солом'яним трендам! ;)

Дякую, Люда! Як завжди, читаю Ваші коментарі і млію від щастя! Солом‘яні капелюхи цього року підкорили мене, я взагалі то не поважаю головні убори, але коли подруги вдягають, гріх відмлвлятись;)

 

Ой, Таня, это так красиво !!! А еще и "багато" - пуговички издалека кажутся золотыми монетками )))) Так что Ваша "жадина" должна быть удовлетворена сполна !!!! Примите мои поздравления с получением приза ! А что за ткань Вы использовали ?

Спасибо , Зоя! Шила из 100 % хлопка , мнётся безбожно, но благородно;). Ушло 2,2 м ткани с купоном по одной стороне. Да, жадина напришиваластт так, что уже жалела, что столько нагребла,)

Хоч я і бачила ці фото, і активно голосувала, але не зайвим буде повторити - Таню, ти шалено красива паняночка!!! І шалено талановита!!!!
Оті гудзики звели мене з розуму!)

Лора, тобі окреме ДЯКУЮ, за підтримку!!! Бо я як дитина, завжди хочу приз;), і завжди маю , завдяки таким як ти. Гудзики- дааа, сама не очикувала, що так гарно впишуться, а як вгягнула, то сама собі казала; «Яка я молодець!». ;)

Тетянко, Ваша сукня мене зовсім зачарувала ще в Instagram. Ідея з перламутровими гудзиками чудова, чарівна. Я, наприклад, дуже люблю перламутр, мушлі, маю декілька прикрас з них. Ах, Одеса. Ви майстер!

Дякую, Людо! Так, я теж обожнюю перли, мушлі і все,що нагадує море. А тут ще Одесса надихає, ну як тут встояти!

Таня, ти оголосила виклик флешмобам! Скрізь встигаєш)))) Захоплююсь тобою!

Стараюсь, моя дорогенька;)

Стараюсь, моя дорогенька;)

От дивлячись на ґудзики, я і подумала - скільки ж діб їх пришивати потрібно було) Хоча як декор вони мені дуже подобаються. Стильна, оригінальна сукенка вийшла. Я б сказала, унікальна, як усе, що ти створюєш, Таню)

Дякую, Олено! Скажу тобі по секрету, я їх кілька разів відпорювала і перешивала знов, бо якось косило їх из-за того, що вони з натуральних мушлей, вони дуже криві і дірочки криво насверлені. Чоловік вже і каву, і чай носив, глядячи на мої муки творчості;)

Таню, я після перерви як занурилася у всі події форума, так іноді тільки злегка підводжу голову - і знову занурююся, а тепер черга підійшла до нескінченної кількості гудзиків :) Як?! Хм, а як може думка прийти про 90 штук? Я би посперечалася :) Чесно, це геройська праця. А сукня така красива і така потрібна... Мрія!

Дякую, Света! Це як тренування на винослевість, ці гудзики поки пришила, похудала на 2 кг;)

Александр Сергеевич Пушкин "Барышня-крестьянка" Летнее-летнее, милое-милое. А шляпка и соломенная сумочка - одни знаки восклицания!!!!!

Спасибо, Катерина! Именно так же меня назвал муж во время примерки:) Ну, до чего ж интересный эксперимент для меня получился. В жизни шапки не уважают, но Одесса поставила условия , и я одела этот аксессуар, не пожелев ни разу:) Вот и не верь после этого в судьбу:)