0

Топ "Ніжність"

  • автор: Таня Зосімова
  • дата: 31.05.2016
15
Поділитись:

Опис


Нарешті дав'язала собі літній топ. Хотілось чогось дуже ніжного, з мереживом в світлому кольорі. Нитки обрала бавовна з віскозою, коліру "Чайна троянда". На розмір 36 витратила 250 грам. Результатом задоволена. Пасує і до штанців і до спідниці. 

Інші вироби користувача
+ коментувати

15 Коментарів

+ для Вас )) А таке питання: в'язання руками або на машинці? Якщо руками, то не можу собі уявити взагалі ЯК? Просто неймовірна робота!

Дякую, Світлано! В'язала основне полотно на машинці, бо руками не цікаво плести прості візорунки. А мереживо і квіточки гачком.

Ніжніше ніжного, філігранна робота!

Дякую, Олено! Прочитала у розділі "Енциклопедія", що цього літа в моді стримані відтінки приглушених кольорів, то і вирішила - колір чайноі троянди саме те.

Таню, ніжний та романтичний вийшов топ! Таке поєднання мережива та квіточок! Ви в'яжете та шиєте однаково гарно! І завжди такі гарні та оригінальні ідеї.

Дякую, Іро! Дуже вболювала за Вашу сукню, шкода, що не вибрали, вона була найкраща, на мій погляд ;)

Дякую велике, Таню! Дуже приємно! Ваші роботи на конкурс мені теж дуже сподобались, одна тільки чоловіча сорочка в ковбойському стилі чого вартує! Для мене важлива думка інших майстринь. Стільки відгуків отримала, а це вже маленька перемога над собою.

Таню, милуюся Вашою роботою. Просто казкова красота! Оригінальна спинка дуже сподобалась.

Дякую, Наталія! Дуже люблю в'язати і квіти, от разом і виходять такі речі.

Ніжно, акуратно, модно!

Дякую, Олено! Хочу ще вишивку спробувати, сподобалась Ваша блузочка.

Ну кофтинки Тетяни - це моя любов)

Дякую, Олю! Сподіваюсь побачимось на "День В'язання" ! Дуже чекаю на це свято, буду обов'язково ;)

Привіт, Таню! Я з внучкою була на "Дні в'язання". Ми чекали на майстер-клас для дітей і спостерігали за учасниками конкурсу. Я Вас впізнала, хотіла підійти після нагородження, привітати, та Ви несподівано пішли... Мені дуже сподобались ваші квіточки! Вони були найкращі! Вітаю!

Наталю! Ой як жаль ;( треба було під час конкурсу підійти. Дуже дякую, що вболювали - це приємно і важливо для мене. Погода трішки змінила моі плани. Щиро дякую за привітання, сама не очикувала, що посяду трете місце . Незабаром викладу фотки на ФФ.

Хіт продажу