0

Спідниця довга у стилі хіпі

  • автор: Таня Зосімова
  • дата: 08.07.2016
10
Поділитись:

Опис


Спідниці у стилі хіпі цим літом знову на піку популярності, от і я вирішила пошити собі. Взагалі я рідко ношу спідниці maxi, але ця модель мені приглянулась. Дуже зручна й легка. У викрійці довелось вкоротити другий і третій яруси (мій зріст 155 см). На стиках ярусів пришила мереживо різноі ширини. Все інше без змін. Рекомендую початківцям, цю модель пошиє навіть дитина. Все деталі дуже прості.

Інші вироби користувача
+ коментувати

10 Коментарів

Яка краса, які яскраві фарби, наче саме літо розфарбувало вашу спідницю. А мереживо підійшло просто ідеально.

Дякую, Наталю! Тканину купувала на весні, тоді вона мені теж нагадала про яскраве та сонячне літо;)

Таню, у вашому виконанні спідниця в стилі хіпі вийшла навіть трохи з ноткою провансу. Мені дуже сподобалося поєднання тканини з квітками на оздоблювальній стрічці.

Дякую, Олено! Хіпі ще називають дітьми квітів, тому й у мене квіти і на спідниці, і на стрічках. А білий колір у поєднанні з квітами - це дійсно в традиціях Провансу. Ось такий мікс вийшов цього разу ;)

Така літня та грайлива вийшла спідниця! Сподобався весь образ: свіжий та чистий. Теж, свого часу, шила подібну спідницю. Мені, взагалі, здається, що подібні моделі найбільш виграшно виглядають саме з тканин із зображенням квітів. Щось є в них таке.. Свобода та романтика! ))

Дякую, Таню! Не можу не погодитись, так іноді хочеться потрапити в той час, коли ще не було джинсів та футболок, а носили романтичні довгі сукні ;)

Таню, незважаючи на те, що спідниця проста у виконанні, має вигляд просто шикарний! Мереживо підібрано бездоганно! Я такого навіть не зустрічала у магазинах.

Дякую, Іро! Я сама перший раз побачила таке мереживо і дуже зраділа такій знахідці ;)

Ульотна спідниця :)

Дякую, Svitlana!

Хіт продажу

№ викрійки 144
59.9