0

Жакардовий комплект

  • автор: Таня Зосімова
  • дата: 25.09.2016
10
Поділитись:

Опис


Цей комплект я зв'язала для своєі подруги - мандрівниці. Комплект дуже зручний для подорожей в осени, коли погода змінюється протягом дня від теплоі до холодноі по кілька разів на день. Для теплоі - звичайний топ без рукавів, для прохолодноі - є зручна накидка з хомутом, ну  а якщо раптом зовсім похолодало, то вдягаем мітенки на руки. 

Нажаль не маю додаткових фоток, але думаю і так все зрозуміло. Принаймі, подруга каже, що цей комплект вже не раз виручав іі у подорожах, коли на екскурсіях маєш мінімум речей з собою і раптом псується погода.

Інші вироби користувача
+ коментувати

10 Коментарів

  Ну нічого собі!  Який оригінальний, гарний, зручний комплект! Я б його ще назвала «три погоди».

  Все ж таки фото не вистачає. Хотілось більш детально роздивитись, особливо накидку з хомутом. 

Дякую, Іро! Фотки не встигла зробити, бо моя подруга дуже швидко замовляє, а потім несподівано  прилетає, забирає та улітає зі швидкістю світла, я не встигаю навіть чаю випити з нею :)

Таню, яка ж ви рукодільниця! Вже скучила за вашими плетеними затишними речами:) Надзвичайно оригінальна модель і ідеальний баланс кольорів у жакарді. Дуже подобається. Нагадало одну модель з Верени зима 2010. Там теж у пуловері поєднувався жакард з однотонним полотном. Верх пуловера відстібався на гудзиках від нижньої частини, і рукави теж. Хотіла його зв'язати, так і залишився поки що "хотілкою")))

Ось він в "цілому" вигляді

https://www.pinterest.com/pin/343962490275066639/

А тут нижню жакардову частину відстібнули і вдягли на шию як хомут

https://www.pinterest.com/pin/343962490275066640/

Дякую, Олено! Холодна погода змушує повертатись до в'язання, всі подруги  раптом прокинулись і згадали, що незабаром зима. Модель з Верена я знаю, так є щось схоже. Так може ви вже втілите "хотілку" в реальність і потішите мене. Я вже чекаю ;)

Трохи відредагувала посилання у попередньому коментарі. 

Можливо, руки і дійдуть колись. І зараз той пуловер не дає спокою:)

Буду чекати ;)

Ухтижка, яка краса! Актуальний та гарний комплектик! Тетянко, скільки ж терпіння маєш - жакарди виплітати, та ще й такі насичені! Не припиняю дивуватись! В такі моменти шкодую, що я не багаторукий Шива.. 

Дякую, Таню! Насправді, все не так важко, як здається. В'язала на машинці, це теж морока, але хоч нитки так не плутаються, як при в'язанні на спицях. Про терпіння скажу так, я азартна людина й коли щось не виходить, я вхожу в раж поки не получиться ;). 

Можу тільки уявляти, щоб ти витворяла, як би була Шивою, ти ж лише двома руками такі речі виробляєшь ;). І взагалі, я тебе і з двома руками люблю.

О, на машинці. Цікаво стало,як вони (сучасні машинки) виглядають. Піду в інтернети пошукаю картинки ;) )) Колись моя тітонька плела на машинці спідницю. Ну, я не знаю.., мені той диво-агрегат видався таким монстром з купою зубчиків)) То якась машинка стара була, механічна :) Подумала зараз, що не хочу багато рук, бо з моїми талантами, сама ж в них і заплутаюсь )))Дякую за любов! Ці почуття взаємні ;)

Насправді, Танюшка, сучасні машинки не дуже змінились, я б сказала зовсім не змінились. Але в'язати на них набагато швидче, ніж руками, тому залишається час на шиття ;)

Хіт продажу