0

Вовняне намисто

  • автор: Таня Зосімова
  • дата: 22.03.2016
10
Поділитись:

Опис


Зима повернулась, а шарфи вже набридли. Тому вчора ввечері мені було чим зайнятись ( вирішила ще один снуд сплести). А сьогодні зранку одягнула і непошкодувала,  що сплела. Душу гріє добре і не колеться, бо сплетений з мериносовоі вовни. Іншу вовну моя шия сприймає як "кактуси". А ця приємна на дотик і зовсім не колюча. Витратила один моток (100 гр.-70 м) меланжевоі рівниці, бо більше не було ;) От і вийшов не снуд, а намисто якесь. Але я задоволена, виглядає не звичайно та ще й тепленьке. Спосіб плетіння можна  подивитись в майстер-класі "Як сплести снуд гачком". http://burdastyle.ua/masterclasses/yak-zvyazaty-snud-gachkom

Інші вироби користувача
+ коментувати

10 Коментарів

Таню, оце швидкість! Саме так я уявляю для себе таку річ - чи то снуд, чи то намисто. Вчора вибирала пряжу для іншої речі, а для снуду придивлялася саме на таку - меланжеву, із суміши кольорів. Треба швидко плести цю красу, а то у нас вже теплішає, навіть дерева квітнути почали.

Так, так, Олено! Поспішайте! У нас також покращується погода, треба встигнути хочя б раз одягнути. Насправді, Олено, вчора в мою голову влізла ідея створити і літній снуд з хлопку або віскози, який можна буде ввечері накидувати на плечі, як шаль для суконь без рукавів.

Класна ідея з намистом :) Мабуть набагато зручніше ніж мотати ...надцять кіл навколо шиї;) Вам дуже гарно, і колір гарний. Я таке навіть з майстер класом неподужаю!

Надюша! Як раз Ви зробите це намисто за вечір. Я знаю Ваші здібнотсі робити брошки. Цей снуд набагато простіший. Окрім того, я кожен день буваю в Ваших краях ( забираю малого з садочка на Цветаєвой), тому якщо бажаєте можем зустрітись, я покажу Вам за 5 хвилин, як це просто. Моя ел. адреса t_zosimova@icloud.com якщо надумаєте, напишіть зручний час ( зустрінемось біля Billa).

Нічого собі:))))) Сусідка знайшлась! Обов'язково!!!!!

Все, домовились! Чекаю повідомлення на електронну адресу ;)

А мені, окрім виробу, до вподоби Ваша посмішка. Пам'ятаю, як ми зустрілись у редакції, спочатку навіть не впізнала, бо на фф у Вас часто трохи суворий вигляд) Життєрадісність Вам, Таню, дуже личить!

Дякую, Олю! Просто у мене три сина, два з яких вже вище за мене,тому іноді треба мати суворий вигляд ;) а взагалі по життю я оптиміст і весь час посміхаюсь ( може іноді і занадто).

Таня, насмішила про синів!!! Тепер я знаю, яку відмовку можна використовувати!
А намисто шикарне! Особливо з цим пальто! Відразу починаю згадувати, яка в мене є пряжа для такого стильного аксесуару, але нічого схожого, на жаль, нема...

Дякую, Лора! Насправді, пряжа підійде люба, ці кумедні помпончики гарно виходять з любоі, головне, щоб не дуже тоненька була.

Хіт продажу