0

Шапки + шарфи

  • автор: Таня Зосімова
  • дата: 28.10.2016
19
Поділитись:

Опис


Сьогодні у мене готові шапка, шарф і снуд з твідовоі пряжи. Сплела дуже швидко, бо пряжа товста і спиці 5-го розміру. Люблю в'язати коси, тому й вибір впав на них. Пряжа виявилась абсолютно не колюча, але тепла, тому це ще один плюс.

Інші вироби користувача
+ коментувати

19 Коментарів

Таню, чудові комплекти! Дуже гарна пряжа.

Якже я люблю плести великими номерами спиць:) Зараз плету одну річ (не одяг) номером 4,5 - швидко виходить:)

Дякую, Олено! Вже з нетерпінням чекаю "одну річ" :)

Постараюся, щоб задумане вийшло і обов'язково покажу. Це дещо досить оригінальне:)

Теплушечки! Таню, вони такі пречудові. Я теж дуже люблю цю пряжу.  В мене з неї є шапка (колись плела собі) і теж з косами))) 

Олено! Оце інтригу Ви тут організували. Теж чекаю на "одну річ" ;)

Дякую, Танюшка!

Обожнюю твідову пряжу! Вона така затишна і тепла! Таню, класні комплекти!!!

Дякую, Лора! В'язала із задоволенням;)

Таню, все дивлюся на ваш чудовий комплект. Хочу такий сплести у подарунок подрузі. Ви могли б поділится схемою-інструкцією, якщо вона є у вас? Можна тут у особистому повідомленні написати. Буду дуже вдячна!

Олено! Плела навмання, без схем з голови, але із задоволенням поділюсь з Вами. 

Таню, дякую за схему. Тепер піду шукати нитки. До речі, а скільки приблизно пряжі знадобилося для такої шапки зі снудом, щоб плести спицями №5? І яка довжина шарфа у незшитому вигляді?

Олено, на шапку 1,5 мотка, на шарф 2,5 мотка, на сну пішло 4 мотка. І снуд, і шарф в довжину 1,2 м. 

Таню, дякую! Вже придбала нитки, буду плести, дивлячись у вашу схему і на зразок на форумі. "Звіт" буде пізніше:)

Чекатиму з нетерпінням:)

 Гарненькі комплектики! Такі теплі та по-домашньому затишні. Візерунок гарний, чудово виглядає і на шапці, і на снуді, і на шарфі. Кольори чудові. Аж самій захотілось взяти в руки спиці та теж сплести щось подібне (це я ще не тримала в руках тої твідової пряжі ).

Іро, дякую! У Вас вийде, я точно знаю !!!

Дуже гарні і затишні комплекти вийшли! обожнюю крупні коси !

Дякую, я теж іх дуже люблю, особливо в холода.

Тетяна, переглянула усі Ваші речі і просто в захваті! Вони такі гарні, такі вишукані! Мені все сподобалось! Коли дивишся на деякі моделі, просто не віриться, що це зв'язане руками - настільки це зроблено бездоганно, петелька до петельки! Ну як Вам це вдається?! Теж час від часу пориваюся в'язати, особливо коли бачу гарну пряжу, але не виходить акуратно, і кидаю. Іноді вдається комусь віддати, хто має більше терпіння). Ну вже снуд я просто повинна довести до кінця! Вкотре купила гарну пряжу, спробую з косами, в інтернеті є описи та відео. Дякую за отримане естетичне задоволення!)

Наталія, дякую! Ваші коментарі мене окриляють;) Снуд у Вас вийде чудовий, я просто впевнена в цьому і з нетерпінням чекатиму на його появу на ФотоФорумі. Творчого надхнення Вам і більше вільного часу для в'язання, от і весь секрет успіху!!!

Хіт продажу