0
Акція 1+1=3

Розкіш льону. Блуза

  • автор: Таня Зосімова
  • дата: 07.06.2016
14
Поділитись:

Опис


Обожнюю льон, особливо у літню спеку. Викрійка цієі блузи підійшла найкраще. Простора і зручна вийшла блуза. Абсолютно не стримує рухи. Шила на розмір 34/36, але без припусків. Тканини вистачило 1,3м. 

Інші вироби користувача
+ коментувати

14 Коментарів

Дуже вдалий номер і дуже вдала блуза :) Я на неї давно поглядаю. А довжина журнальна чи потрібно додавати?

Я лише зменьшила глубину вирізу, все інше як в журналі.

Таню, вам так пасують квіткові принти. І об'ємна блуза тільки підкреслює вашу тендітність. Надзвичайно красивий льон. Малюнок більш типовий для батисту. Красиво!

Дякую, Олено! Без квітів ніяк не можу ;) , побачила цей льон і закохалась. З вибором моделі допоміг ФФ. Згадала Надію в цій блузці і зрозуміла, що з цього льону пошию.

Навіть не сподівалася, що в різнокольоровому варіанті ця модель буде так классно виглядати! Таню, супер!!! Ви з Надією таки змусите пошити цю блузку) Пішла шукати тканину!))

Лора, дякую! Це вже друга річь, яку я пошила завдяки дівчатам з ФФ. В журналі , ця блузка зовсім не привабила мене. А після показу Надіі, я на неі по-іншому подивилась. Рекомендую, дуже єфектна і зручна (як в роспашонці - ніде нічого не заважає ;)

Розкішна блуза, Таню! Та ще й з льону! Уявляю як в ній затишно і комфортно. Вітаю з вдалою обновкою.

Дякую, Наталія! Я взагалі - то любитель пов'язати. До шиття я байдужа, хоча І вмію це робити. Але дівчата на ФФ настільки вдало демонструють і описують моделі, що після переглягу - не можу втриматись, хочу й собі щось подібне зшити. Отак завдяки ФФ маю такі чудові обновки ;)

Таню, не перестаєте дивувати! В'яжете та шиєте однаково гарно та швидко! Звідки берете час на все? Блуза розкішна! Вам дуже пасує!

Дякую, Іро! Це мабуть залежність. Як хочу щось зшити або зв'язати - не можу нічого іншого робити (погано виходить), всі думки про омріяну річ.Тому кажу всім як Скарлет Охара : "А все інше, я зроблю завтра".

))) У мене так само. Як засяде щось в голові, то тільки і бачу перед очима. А потім, коли починаю шити, то все інше залишаю "на колись", бо робота вже розпочалась, потрібно завершити. Як же інакше :) І так приємно потім отримувати річ для себе :)

Какая красивая блуза! Даже бы не обратила на нее внимание в журнале, а благодаря Вашим фото обязательно сошью!

Спасибо, Наталья! Вы, знаете, я сама не ожидала, что получится такая блуза , немного уменьшила вырез (он там слишком откровенный ;), и очень довольна. Сшейте обязательно, такая просторная - для лета то, что нужно и эффектная (ловлю взгляды прохожих ;)

Какая красивая блуза! Даже бы не обратила на нее внимание в журнале, а благодаря Вашим фото обязательно сошью!