0

Перший Київський Флешмоб «Lady in red»

  • автор: Таня Зосімова
  • дата: 20.04.2018
21
Поділитись:

Опис


Всім, привіт!!!

Шановні форумчанки, рада повідомити,що у Києві 1 квітня  відбулась перша зустріч учасниць  Київського швейного клуба!!! ( шукайте публікацію про подію у травневому випуску нашого улюбленого журналу).

      Взявши приклад з одесських «Девочек с иголочкой», Надія Мигалик запропонувала заснувати  Київський швейний  клуб, запросивши кияночок з нашого форуму   прийняти участь у Флешмобі. За пару днів, голусуванням, було вирішено шити сукні. Світлана Сафонова запропонувала в червоному кольорі, і  робота закипіла. Кожна з учасниць, а в цей раз нас було четверо - Я, Свєта Вєдмеєд, Світлана Сафонова та Надія Мигалик відкрили сезон полювання за червоною тканиною, а по ночах малювали ескізи та шили, свої омріяні сукні, щоб встигнути вчасно:) Емоцї перехоплювали подих, і ось ,нарешті, всі сукні були готові!

       Червоні, яскраві та неповторні, кожна зі своєю родзинкою і стилем! 

Не можу підібрати слів, щоб передати вам настрій та атмосферу, що панували на нашій зустрічи! Кожна з дівчат, перевершила саму себе. Пропоную помилуватись фото, вони розкажуть більше:) 

   Нажаль, деякі з наших дівчат ,з поважних причин, не мали змоги прийняти участь у Першому флешмобі, але сподіваюсь, у них з‘явиться можливість приєднатись до наступних!

Всіх кияночок, хто ще не вступив до нашого Клубу, щіро запрошуємо!!!

Подробиці створення кожної сукні, дівчата розкажуть особисто. 

 

Інші вироби користувача
+ коментувати

21 Коментар

Девочки, это было здорово!!! Спасибо за потрясающие эмоции, за такое количество красоты, позитива и радости!!! Вы невероятно талантливые!!! Красота таки спасет этот мир!!!

Согласна с каждым словом!!!

Девушки, какие же вы все КРАСАВИЦЫ!!!
А я вчера уже купила новый майский номер Бурды. И первая страничка, на которую я перешла после просмотра содержания - это страничка 67, с вашими фотографиями и публикацией о встрече. 
Каждое из платьев - произведение портновского искусства!!!
Очень интересно и приятно просматривать ваши фотографи и читать о вашей встрече:))

Катерина, благодарим за такие приятные слова!!! Мы все старались) Рады, что Вам понравилось! 

Спасибо, Катерина! Очень приятно ! Теперь ждём от вашего города ответный флешмоб!!!

 

Дівчата , не має слів виразити моє захоплення вашими роботами , вашою красою , вашими фото . Все настільки гарне і надихаюче! Ви неймовірні. Ви всіх зарядили таким позитивом , такім піднесенним настроєм і бажанням створити таку красу!

Тетяна, приєднуйтесь до клубу) Це дійсно, дуже здорово, коли збираються такі талановиті та щири люди!

Світлана, як можна приєднатися до клубу?

Дякую, Таню! Так приємно читати такі коментарі!!!

Дівчата, Ви всі такі молодці!!! :) У мене посмішка не сходила, поки дивилася фотографії та читала опис, клас! Весна іде, весні давайте шлях :) Ви мов червоні ягідки, смачні та колоритні. Гра тканин та різних відтінків червоних помад - і читачки форуму вражені до тремтіння :)

Дякую, Світлано! Ми дуже старалися, а ще більше хвилювалися:) Перший раз такий хвилюючий та яскравий! Тепер чекаємо у відповідь флешмоб вашого міста!

Дівчата, які ви гарні! Які ви молодці! Ви своєю працею зробили собі свято. Я отримала велике задоволення від перегляду ваших робіт - така велика мотивація для мене.

Дякуємо! Це дійсно було свято і тепер хочеться ще:)

Це просто який вибух кольору, краси і емоцій!!! Дівчата!!! Ви неперевершені! 
 

Дякуємо, Лора!!! Емоції і правда через край, ти права, перший раз зустрілись та перший раз побачили один одного вживу, не на фотках форуму! В житті всі ще краще!! 

Так приємно дивитись на стількох гарних дівчат та суконь в одночас! Чудовий яскавий фотосет! Майстрині, ви справжні Lady in red!))

Надюша, тобі дякуємо! Як би не «Девочки с иголочкой»,  може і не було б цього всього:) 

Дівчата ви молодці що зібрались і зробили такий чудовий яскравий проект, просто супер!!!

Дякуємо, Олю! Сподіваємось незабаром і полтавський край візьме з нас приклад, і здивує своїми чудовими сукнями:)

Оце сюрприз так сюрприз! Флешмоб шикарний вийшов. Любі наші кияночки, ви створили неповторні дизайнерські сукні. Ви прекрасні! Таню, твоя сукня - витвір мистецтва.

Дякую, Олено! Я сама досі не можу заспокоїтись, таке чудо получилось, завдяки Надійці:) Просто подзвонила й каже: ‚«щось крутиться в голові думка про київський клуб, може щось придумаем?!». Ось і  результат, та й який:) Я досі у шоці!

 

Хіт продажу