0
Акція 1+1=3

Двійка: болеро+майка

  • автор: Таня Зосімова
  • дата: 08.07.2016
13
Поділитись:

Опис


Дуже люблю в літку носити двійки, тому вирішила сплести майку й додати болеро. Нитки 100% бавовна, приємні до тіла і гарно тримають форму. На все витратила 500 гр. Полотно вигнала на машинці, а потім трохи почаклувала гачком і зробила вишивку на плечі. От і все. 

Інші вироби користувача
+ коментувати

13 Коментарів

Дивлюсь на загальній сторінці форуму, думаю, мабуть Таня спідницю пошила, ні не вгадала, Таня сплела двійку))))) Дуже гарно, болеро таке миленьке)))) Подобається візерунок основного полотна, як він робиться? мабуть так можна і на спицях, не тільки машинкою?

Дякую, Надюша! Спідниця теж моє творіння (зараз викладу ;). Стосовно основного полотна, то його дійсно можна сплести й спицями. Схема дуже проста , 1-й ряд :10 лиц. петель , 2 петлі разом, 1 накид і т. д.;
Через 10 рядів лиц. гладі дірочки зміщуються на 5 петель , тоб-то в'жем 5 лиц. петель, 2 петлі разом + 1 накид. Через 10 рядів лиц. гладі повторити узор 1-го ряду. Так чергуємо дірочки в кожному десятому ряду, зміщаючі в шахматному порядку на 5 петель.

Дякую))))) Все просто!

Яскравий, гарний наряд! Спідниця просто святкова!)

Дякую, Надія! Деякі речі дійсно допомогаюсь створити святковий настрій ;)

Таню, який гарний літній комплект! Одразу згадала свою двійку. Точніше, майже трійку:) Колись сплела собі на спицях з білих бавовняних ниток легкий жакетик плюс дуже подібну до вашої майку на бретелях і топ з американською проймою і коміром-стійкою. Теж використовувала різні ажурні візерунки. Дуже любила цей комплект і довго носила.

Олено, треба повторити улюблений комплект ;)

Як гарно! Неймовірний комплектик! Вам дуже личить - талія така витончена в цьому образі!

Дякую, Marianna! Талія з часом десь зникла, але це вбрання дійсно створює обман зору, і талія начебто є ( це неаби як радує ;).

Який гарний комплектик! Ніжний візерунок в поєднанні з білим кольором підкреслюють засмаглу шкіру та Вашу красу.

Дякую, Іро! Білий колір всім додає краси, це точно ;)

В цьому вбранні Ви схожі на італійку чомусь :)

Чому схожа?! Я і є майже італійка - обожнюю спагетті і піцу ;)


Зачекайте будь-ласка