0
Акція 1+1=3

Сукня "Ароматна кава і бірюза"

  • автор: Таня Зосімова
  • дата: 28.12.2016
8
Поділитись:

Опис


З ранку, насолоджуючись ароматною кавою у кафе, я побачила як за сусіднім столиком чоловік перебирає четки з бірюзи. Ооо, мабуть буде чудове поєднання - коричневого й бірюзового, подумала я і побігла у магазин рукоділля. Так воно і вийшло (ну, при наймі, мені подобається;). 

Придбавши чудову мериносову вовну і жменю бірюзових намистин, зв'язала ось таку чи то спортивну, чи то нарядну, одним словом зручну сукню. 

Інші вироби користувача
+ коментувати

8 Коментарів

Таню, поєднання коричневого з бірюзою - одне з найулюбленіших у мене, бо пасує нам, брюнеткам:)

Дивовижний декор і фантазія. Сподіваюся на фото на вас самій:)

Дякую, Олено!

Трішки часу для фотоссесіі не вистачає;). Вже багато чого зробила цікавого, але не встигаю похизуватись у цьому році;)

 

Люблю-люблю-люблю! Так кричить мій синуля, коли йому щось дуже подобається. Цей викрик означає найвищу ступінь задоволення))) І про цю сукню можна тільки "люблю-люблю-люблю" говорити. Суперова, акуратна, стильна річ. Бачу іі з кросівками чи з короткими чоботами на низькому ходу, рокерськими))) Така вона в передчутті-святкова вийшла. Дуже подобається поєднання кольорів та чарівний фантазійний декор. Тетянка створила новий шедевр. Захоплююсь!

Дякую, Танюшик!!! Від таких коментарів у мене виросли такі величезні творчі крила, що мені вже важко проходити крізь двері;). Нові ідеі так і лізуть в голову. Нормальні люди подарунки та смаколики купують непередодні новорічних свят, а я після твоіх компліментів знову у супермаркет Рукоділля іду ;). 

Тетянко! Ти заслуговуєш на кожне добре слово, написане в твою адресу. Справді дивовижні речі витворяєш. Це прекрасно, що знову надихаєшся на творчість:), але бережи себе, колись і відпочивати потрібно. Я, до речі, ще теж до придбання подарунків не дійшла. І ялинку не нарядила. Син вже вимагає: "йольку" ;), а я строчу )))

Треба перепочити, Таню, синуля правий. Я знаю, що ми і без "йольки" не засумуєм, але ж Свято наближаеться!!! Досить строчити - залиш трішки на наступний рік;)

Таню, дивовижна сукня вийшла! Поєднання кольорів чудове, декор коміра дуже сподобався!    

Дякую, Іро! Рада, що Вам сподобалось!