0

Конкурс "Стань моделлю для новорічної обкладинки BURDA style!"

  • автор: Ольга Малишко
  • дата: 27.07.2020
5
Поділитись:

Опис


Добрый день, уважаемые форумчанки!

Просматривая работы к конкурсу для новогодней обложки журнала, обнаружила у 2-х работ неестественное, явно искусственно заработанное количество лайков.

https://burdastyle.ua/forum/suknya-dlya-novorichnoyi-obkladynky-2020roku

https://burdastyle.ua/forum/foto-dlya-konkursu-obkladynka-1220-pulover-ta-bryuky

Не так давно поднимался вопрос редактором сайта по поводу обратной связи с форумчанками (малое количество лайков и комментариев). И тут такой взрыв! И только у двух работ. Вам так не кажется?

 Давайте будем уважительно относиться друг к другу, не будем хитрить, а будем принимать участие в конкурсе на равных. Если Ваша фоторабота, действительно, интересная, то она и без привлечения друзей наберет большее количество лайков и отзывов.

Надеюсь, что редактор сайта и редакция журнала учтут этот фактор при подсчете голосов.

С уважением, Ольга.

Інші вироби користувача
+ коментувати

5 Коментарів

Цілком підтримую, Ольго, Вашу позицію! Теж дивує, чому не менш гідні роботи набирають значно меншу кількість лайків(. Але розкажіть також і про Вашу вишиванку. Дякую!

Лано, дякую за підтримку.

Про вишиванку.
Мій гардероб на 80% складається із власноруч пошитих речей. Але іноді я купую готові речі. Це вироби інших майстринь, які я сама не вмію робити,і які не залишають мене байдужою. Ця вишиванка одна з таких речей.
Машинна вишивка + мережка. Тканина атлас (бавовна). Вишивка на рукавах, грудях, по низу сукні та на поясі.

Згодна з Вами! Я теж була здивована такою кількістю вподобань, в той час як найбільша кількість лайків була 27-30...Сподіваюсь, що редакція неупереженно відреагує на ці факти.

Підтримую Лану, і теж хотіла би порозглядати та почитати про Вашу красиву вишиванку:)

Georgina (Olena), дякую за те, що розділяєте мою думку.
Моя вишиванка - це справа рук західно-української майстрині.
Вибачте, що ввела Вас в оману своєю вишиванкою. Адже під рукою не було гідного фото для розміщення посту з моїм виробом. І я взяла фото з флешмобу до Дня Конституції.

Добрий день усім майстриням!

Із розумінням ставлюся до вашого занепокоєння. Редакції журналу та сайта складали умови конкурсу, сподіваючись на відповідальне ставлення до нього усіх конкурсантів. Ми не можемо заборонити учасникам долучати до голосування своїх друзів. Якщо немає нечесної накрутки голосів, ми також не можемо їх не зарахувати. Рівно як і не могли лишити змоги усіх користувачів впливати на визначення переможців, віддавши це право тільки членам редакції. Ми врахуємо цей досвід для майбутніх конкурсів.
А зараз поспішаю всіх небайдужих заспокоїти, що призи не оминуть дійсно найкращі проєкти. І поки що закликаю уважно дотримуватися усіх вимог конкурсу, щоб ваша робота змогла поборотися за місце серед найталановитіших робіт і за головний приз. Також нагадаю, що переможницю, чиє фото буде опубліковане на обкладинці журналу, з 5 визначених призерів вибирає своїм рішенням редакція журналу і сайта.

Хіт продажу