0
Акція 1+1=3

"Я пошию собі свято" Флешмоб нікопольського клубу швачок

  • автор: Ольга Малишко
  • дата: 22.03.2021
5
Поділитись:

Опис


Напередодні міжнародного жіночого дня 8 березня відбулася швейна вечірка нашого клубу під назвою "Я пошию собі свято". Умови вечірки: ️шили легкі, повітряні сукні в пастельній палітрі з обмеженням до 5 кольорів. Такі м'які, повітряні, натхненні тістечками, пастельні тони додали образам особливий колорит романтичності, що порушує одноманітність і втамовує всі печалі. Ці відтінки миттєво покращують настрій і надають будь-якому образу позитиву. Дівчата в своїх нарядах виглядали дуже елегантно та граціозно.
Інші вироби користувача
+ коментувати

5 Коментарів

Так,дійсно пошили свято! Які гарні сукні ,які класні фото ,зразу відчувається ,яка у вас приємна і натхненна атмосфера.Мрію ,щоб і у нас був такий клуб,а вам бажаю нових приємних зустрічів і гарних проектів

Таню, дякую за теплий відгук та побажання! А щодо організації клубу, все у Ваших руках. Я довго вагалась відносно створення клубу, було багато сумнівів: Чи зможу я?, Чи буде бажання у дівчат?, Кого запрошувати до клубу? Адже на форумі Бурда я зустріла 2-х нікопольчанок, але вони вже були не активні користувачі( Та все склалося найкращим чином, коли моя об'ява у ФБ знайшла відгук. Можливо, ви скористуєтесь моєю порадою та станете засновницею клубу у Вашому місті.

Олю, я вражена - як виріс ваш клуб! Це ж справжнє модне дефіле! Кожна учасниця як прекрасна, ніжна весняна квітка.

Олено, від таких приємних порівнянь "виростають крила". Дякую)

Олю, дівчата, ви реально розумнички! Такий стрімкий розвиток й така краса!!! Чекаю Ваших наступних проектів! Олю, бачиш як гарно, що ти наважилась на новий клуб- он скільки щасливих дівчат!