0

Спортивний костюм. Флешмоб нікопольського клубу швачок

  • автор: Ольга Малишко
  • дата: 28.12.2020
9
Поділитись:

Опис


Уважаемые форумчанки, вас приветствует никопольский швейный клуб!

Обсудив дальновидные планы, наша дружная швейная кампания вынесла вердикт третьему флешмобу – шьем  спортивный костюм. Подготовка к нему была очень активной и необычной. Для пошива костюмов в интернет-магазине приобрели 17 метров футера. Раз в неделю на протяжении 3-х месяцев мы с девчонками встречались в центре образования взрослых (о нем я писала в посте «6 однаково-різних блузок»). Совместно разбирали и прорабатывали на практике пошив основных узлов анорака и штанов, обсуждали как шить трикотаж без оверлока, и, вообще, приятно проводили время в общении друг с другом. Постепенно метры футера превратились в комфортные спортивные костюмы.

Приятным моментом стало участие во флешмобе девушек из днепровского и сумского клубов. Чему мы очень рады!

Наш флешмоб – это тот случай, когда спортивный костюм стал главным поводом полюбить зиму. Шейте с нами! Вместе шить веселей!

Інші вироби користувача
+ коментувати

9 Коментарів

Олю, я захоплююся вашим клубом і тим, що ви так все організували: не просто шиєте, а навчаєте шити у дружньому колі. І так, дуже приємно, що до вас приєдналися чарівні сумчанки і дніпрянка. Всі такі красуні і костюми чудові! Надихають теж на пошиття)

Олено, дякую! Приємно що з'являються прихильники нашої творчості. І ви одна із них.

Оля, дуже дякую за запрошення! Всі моделі дуже гарні, виконанні на високому професійному рівні. Всі дівчата модні і сподіваюся задоволені. Отримали задоволення і від шиття, спілкування, набуття досвіду і від отримання нової модної речі. 

Приємно, коли творчість об'єднує людей. Дякую за можливість приєднатися до нашої компанії.

І нам дуже приємно бути разом!

Чудовий флешмоб!Костюми просто суперові!

Дякую, Тетяно, за відгук!

Олю! Мені все подобається! Як завжди все виконано на високому рівні. І  ізюмінка - шапка, що надає образу закінчений вигляд. І для спорту , і для прогулянок на всі 100%.

Дякую, Юлю, за оцінку моєї роботи!

Хіт продажу