Мій перший номер Burda

  • автор: Ольга Малишко
  • дата: 07.05.2020
  • складність:
Подобається  2
Поділитись:

Опис


Вітаю! Перший журнал Burda 5/1989 подарувала мені моя тітонька. Спідниця з воланами з цього журналу, яка зберігається у мене до сьогодні, була викроєна наступного дня. Не розумію, як ця "реліквія" дожила до сьогодення. Та є у мене бажання «вдихнути» в неї друге життя. Тканина має ще, доволі, презентабельний вигляд. Спідниця складається з 2-х воланів. Додам їй ще один або два волана з тканини компаньйона щоб досягти необхідної довжини. І на літо буде нова спідничка. Перші випуски журналів брала в бібліотеці. Видавали їх тільки на читальну залу. Тому доводилося виділяти цілий день для копіювання викрійок і перепис інструкцій. Для цього було заведено спеціальний зошит. Перезняті викрійки зберігала роками як реліквію! Нещодавно я поцікавилася в бібліотеці щодо підшивки перших випусків (хотіла їх викупити). Але мене чекало велике розчарування - їх утилізували (((

Інші вироби користувача
+ коментувати

2 Коментарі

.Один з найцікавіших номерів,як він мені подобавсяБрала свого часу цей номер в бібліотеці.Він досі мені здається просто крутезним.

Цей номер я бачила, але на руки він мені так і не дістався. Ті, хто шив в кінці 80-х і на початку 90-х добре пам'ятають, як за кілька годин перезняти з десяток викрійок та ще й інструкції переписати)

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Жакет приталенного силуэта с воротником-бантом

Вскружит голову короткий приталенный жакет с воротником-бантом и прорезными карманами в рамку. Мы...

39.9 грн.

Зараз переглядають

Спідниця на резинці з широкою оборкою

Хтось любить коротке, але не міні. У такому разі ідеальною буде бавовняна спідниця припиленого...

39.90 грн.

Комбінезон короткий на бретелях

Короткий суцільнокроєний комбінезон з кишенями в бокових швах. Талію акцентує пояс з тієї ж...

44.90 грн.