Мій перший номер Burda

  • автор: Ольга Малишко
  • дата: 07.05.2020
  • складність:
Подобається  2
Поділитись:

Опис


Вітаю! Перший журнал Burda 5/1989 подарувала мені моя тітонька. Спідниця з воланами з цього журналу, яка зберігається у мене до сьогодні, була викроєна наступного дня. Не розумію, як ця "реліквія" дожила до сьогодення. Та є у мене бажання «вдихнути» в неї друге життя. Тканина має ще, доволі, презентабельний вигляд. Спідниця складається з 2-х воланів. Додам їй ще один або два волана з тканини компаньйона щоб досягти необхідної довжини. І на літо буде нова спідничка. Перші випуски журналів брала в бібліотеці. Видавали їх тільки на читальну залу. Тому доводилося виділяти цілий день для копіювання викрійок і перепис інструкцій. Для цього було заведено спеціальний зошит. Перезняті викрійки зберігала роками як реліквію! Нещодавно я поцікавилася в бібліотеці щодо підшивки перших випусків (хотіла їх викупити). Але мене чекало велике розчарування - їх утилізували (((

Інші вироби користувача
+ коментувати

2 Коментарі

.Один з найцікавіших номерів,як він мені подобавсяБрала свого часу цей номер в бібліотеці.Він досі мені здається просто крутезним.

Цей номер я бачила, але на руки він мені так і не дістався. Ті, хто шив в кінці 80-х і на початку 90-х добре пам'ятають, як за кілька годин перезняти з десяток викрійок та ще й інструкції переписати)

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Сукня з ефектом запаху

Ліф з V-подібним вирізом і ефектом запаху, злегка завищена талія, яку акцентує широкий вшитий...

35 грн.

Зараз переглядають

Сукня-футляр з асиметричною застібкою

Ця вузька сукня гідна колекцій Високої моди! Її оригінальний крій із видовженими середніми...

35 грн.

Сукня-бандо на бретелі

Міні-плаття з джерсі не поступається жилету по креативності. Його родзинка - довга «коса», яка...

0 грн.