0

#хочувжурнал Сукня "Хусточки та турецькі огірки"

  • автор: Ольга Малишко
  • дата: 18.07.2017
2
Поділитись:

Опис


#хочувжурнал

Іноді я купую тканину не замислюючись яку модель сукні, блузки, або брюк я буду з неї шити. Купую просто тому, що дуже подобається. Так і цей раз.

Ідея пошити цю сукню виникла не одразу. Штапель було придбано довжиною 1 метр та покладено до «кращих часів», які настали дуже швидко, бо при обранні моделі з’ясувалось, що цього відрізу буде не достатньо. А купувала я його в іншому місті. Добре, що моя сестра їхала до того міста, та добре, що залишок цієї тканини був в достатній кількості, щоб відрізати для мене необхідні 70 см. Але це не все…

Коли я почала розкладувати викрійку на тканині, з’ясувалось, що малюнок «хусточка», який повинен розташовуватись на груді та спинці сукні цілим полотном тільки в одному екземплярі. Дві інші у розмірі 2/3 від цілої. Висновок: треба зшивати. Як ви розумієте, не просто зшивати, а повністю зіставляти весь дрібний малюнок. У мене був шок! Але велике бажання та 3 години часу зробили свою справу (фото додається). І це ще не все…

Ще треба було викроїти оборки. Залишків тканини достатньо, але вони усі різного кольору. І знову треба підбирати. Оборка складається з 2-х центральних шматків шириною по 50 см, а з боків зшивала шматочки потрібного кольору шириною по 10 см (на фото), щоб набрати необхідну ширину оборки. Оборки на рукавах, як я не намагалась їх згуртувати, в мене не вийшли. Сукня подовжена на 10 см.

На вигляд сукня вийшла доволі проста. Дуже ніжна та невагома.

PS Перед тим як розміщувати свою роботу на форумі вирішила переглянути новини сайту. У статті Олени Рапової «Модний тренд літа 2017: топ 15 суконь з воланами і оборками» була сукня за викрійкою якої пошита моя. Сподіваюсь що буду у тренді цього літа!

Інші вироби користувача
+ коментувати

2 Коментарі

Олю, з такою сукнею ви будете в тренді завжди. Крім гостромодних нині оборок вона зачаровує красою малюнка на тканині, а головне тим, як ви його розташували, приклавши стільки часу і зусиль. Дуже гарно! Носила б таку залюбки. До того ж до неї пасують зручні кеди, теж актуальне поєднання. 

  Олю, яку ж роботу Ви зробили! Принт підібран ідеально, швів не видно, а розташування - краше й не вигадаєш! Дуже подобається сукня! Бажаю успіху у конкурсі!

  P.S. Як же приємно бачити свою роботу на сторінці улюбленої BURDA!  

Хіт продажу